Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem lehet kapni normális...

Miért nem lehet kapni normális bolha nyakörveket? Csak ezek a geraniol tartalmú bio termékek vannak, amik hogy őszinte legyek sehogy sem hatnak. Vagy a méreg drága nyakörveket lehet venni vagy ezeket. De hová tűntek a többiek?

Figyelt kérdés
2018. aug. 15. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csepp formájában elvitték a piacot. És valóban jobbak a spot-on termékek
2018. aug. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Amire van kereslet...

Nem mindegy, hogy kutya, macska. Macskára szerintem felesleges, inkább spot on. Kutyára meg, ha már vesz az ember, pl Forestot 6-7000 forintért, nagyjából 6 hónapig véd (elvileg).

Spot on-bol, csak cicára tudom, de van 1000 ft körül jó minőségű is, meg van a 3x drágább frontline, ami nekem csalódást okozott.

2018. aug. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem, tehát a lényeg az hogy inkább sokkal többet fizess havonta a spot-onokra vagy a drága nyakörvet vegyed.
2018. aug. 15. 22:18
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Pár olcsóbb nyakörvben lévő hatóanyagot nemrég tiltottak be,azokat ki is vonták a forgalomból.
2018. aug. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A cseppentők többsége is ugyanúgy 3 hónapig hat, mint a legtöbb nyakörv. De sokkal jobb a cicának, és nem fenyegeti a veszély, hogy fennakad valamin.
2018. aug. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
3 hónapig? És ez melyik a cseppekből? Mert én eddig csak olyanokkal találkoztam ami max 5 hétig jó.
2018. aug. 17. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!