Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tényleg hangosan működik...

Tényleg hangosan működik Fresh flow deluxe itatókút?

Figyelt kérdés
Most tervezem megrendelni,de elég vegyesek a leírások valaki azt írja halk valaki pedig azt,hogy hangos/berreg.Néztem videót is és ott is hol ilyen hol olyan szóval ha valakinek van ezzel tapasztalata annak megköszönném ha leírná.
2018. aug. 16. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Bocsi, hogy nem a kérdésre válaszolok, de most őszintén, mi szükség van erre? :D Nem volna egyszerűbb (és olcsóbb) egy sima vizes tál?
2018. aug. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sima vizes tála van csak nagyon keveset iszik és az nem tesz jót a macskának sem.Az itatókutat meg ajánlották mert csobogó víz stb felkelti az érdeklődését és többet inna mint a tálból.Semmi burzsujkodás csak ha ettől többet inna a macskám megveszem és 8000 ft-ról van szó amit jó esetben csak 1x kell kiadni meg időnkén szűrőcsere,de az is 3 havonta 500-1000 ft csak.
2018. aug. 16. 12:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én Catit Design Fresh & Clear itatókutat vettem ( 3L) 6ezer valamennyibe fájt. Nem hangos, igazából csak akkor hallani, ha este teljes csönd van. Annyi a gáz vele, hogy kábeles.. és hogy az egyik cica állandóan levette a tetejét, szóval anyukám cicáinak lesz ajándékozva..:D Talán neked beválhat.


[link]

2018. aug. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen azt nagy hülyeségne tartom,hogy kábeles mert így csak oda lehet tenni ahol van konnektor meg ugye az állat is szétrághatja.:D

Viszont amit én néztem annak nem tudná leszedni semmi részét tehát azzal nem lenne baj.

Szerintem amit linkeltél hasonló alapon működhet szóval ha annak nincs úgy hangja gondolom ennek sincs az meg azért is fontos,hogy halk legyen mert parás a macsek.:D

Köszi a választ.

2018. aug. 18. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!