Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tegnap itt volt nálunk 2...

Tegnap itt volt nálunk 2 kiscica akikkel már régebben is találkoztunk. De ma eltűntek. A szomszéd cicája, szerintünk bezárta őket vhova őket. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap 2 cica volt itt akiket láttunk már. Szerintünk idetelepedtek, mert az anyukáját is láttam aki szoptattam őket. De ma nem Lattam őket a megszokott helyükön és a tejecskét sem ittak meg... A szomszéd macskája szerintünk, és bezárhatta vhova...

#szomszéd #tej #cica #nemittákmeg
2018. aug. 17. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó kapcsolatot alakíthattál ki a szomszédokkal, ha a GYK-n kérdezed meg,mi van a macskájukkal. Mellesleg ha ennyire pici cicák elkolbászolnának, én is becsuknám őket a házba, ha nem vagyok otthon. Találkozhatnak autóval, agresszív kutyával, nem csak állatbarát szomszédokkal, akik enni adnak nekik.
2018. aug. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megkérdezném övéké -e a cica, és azt, hogy minden rendben van-e. Ilyen egyszerű. Nekem is van most egy kb. 3 hónapos cicusom, aki egyelőre csak felügyelettel mehet ki az udvarra. Ha netán még is átcsámpázna a szomszédba, igen jó néven venném, ha szólna. Nem arra nevelem, hogy csatangoljon, és időben ivartalanítva is lesz. A másik cicám már 10 hónapos, ő már túl van a műtéten. Amikor próbaidős kijárós lett, szóltam a szomszédoknak, hogy van egy új fehér cicám, ha véletlen oda keveredik tudjanak róla, hogy az enyém. Ezeket meg kell beszélni, csak is így működik. A fehér pl. már nap közben átjár a szomszéd hátsó kertjébe a földjükön hűsölni, mert ott hidegebb a föld, de nem megy messzebb, csak a kerítés mentén tartózkodik.
2018. aug. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2. voltam, a lényeget elfelejtettem, hogy én nem örülnék neki, ha a szomszéd elkezdené etetni, és ezért is érdemes lekommunikálni. Korábban az egyik cicánk átjárt a szomszédba egy ideig nyáron, mikor új kutyáink lettek. Beszéltem a szomszédokkal, mondtam nekik, hogy azért megy át, mert még nem szokta meg az új kutyákat. Mondták, hogy nem gond, és szoktak neki tejet adni, de megértem őket, hogy ne adjanak, ne etessék. Enni ugyanis haza járt. Mire beköszöntött az ősz, megszokta a cica az új kutyákat, télre már együtt aludtak.
2018. aug. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
75%
Én sem örülnék, ha a szomszéd, vagy bárki más etetné/itatná a macskánkat, kérdezés nélkül (tejet nem is lehet nekik adni amúgy, de mindegy...). Ha bezárta őket otthonra, az miért baj? Jobb nekik ott, mint kint a napon, a 40 fokban.
2018. aug. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem kellene etetni a szomszéd macskáját...

Volt egy kijárós cicám, amit szomszéd átszoktatott magához...

Nála csirkemell volt a kaja, és az ágyban alhatott, nálunk táp és húsnyesedék, és az előszoba volt a helye, ha bejött. Pár hónap alatt teljesen átszokott oda. Aztán később beteg lett, de azt már nyilván nem akarták fizetni, akkor jöttek azzal, hogy a mi macskánk, pedig nekünk már meg sem állt, csak náluk volt egész nap.

2018. aug. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A saját cicáival azt csinál, amit szeretne. Ne szoktad magadtokhoz. Nekem se esne jól, ha valaki magához csábítaná. Igaz nekem tuti nem lesz kijárós macskám.
2018. aug. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!