Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van itt olyan aki hozott már...

Van itt olyan aki hozott már Amerikából Magyarországra macskát?

Figyelt kérdés
Személyes tapasztalatokra lennék kíváncsi, hogy hogy megy pontosan, mi a menete, és pénzben mennyire lehet számítani.
2018. aug. 17. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Pénzben attól függ, mennyibe kerül a cicus. Egyébként te mész ki a cicusért, vagy szállítót keresel? Ha olyan ember kell, aki megbízható, és elhozza a cicát, tudok ajánlani 2 embert is. Nem tudom mennyiért hozzák el.
2018. aug. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A cica nem kerül pénzbe, mert nem venni szeretnék, hanem a barátom ide szeretne költözni Amerikából, de van egy macskája, akit semmiképpen nem szeretne hátrahagyni.

Még annyi mindennek utána kell járnunk egyébként is, csak gondoltam, megkérdezem itt, hátha azzal is előrébb jutunk egy picit :)

Szóval vele jönne, csak kíváncsi lennék a menetére. Hogy mikre van szüksége, hogy utazhat-e hordozóban vele, vagy elviszik oda ahol a csomagok vannak, stb.

Elég ijesztő gondolat ez az egész utaztatás dolog.

2018. aug. 19. 12:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt, hogy utazhat-e az utastérben, meg kell kérdezni. Nem mindenhol szabad. A legjobb, ha vele lehet a cica, nem pedig a csomagok közt. Útlevele van? Az még nagyon fontos.
2018. aug. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Még nincs, gondoltam előbb összeszedek néhány információt, mielőtt cselekedni kezdünk.
2018. aug. 19. 21:21
 5/6 anonim ***** válasza:

nincs szemelyes tapasztalatom de guglizni nagyon jol tudok ;)


[link]


A lenyeg, hogy oltas, mikrocsip, utlevel legyen. Legitarsasag es idoszak fuggo, hogy utasterben vagy csomagterben szallitjak az allatot.


USAbol Europaba nem, de Europabol USAba mar hozott az egyik ismerosom egy kutyust. Anglian keresztul volt a jegyuk es az angol torvenyek miatt karantenba kellett volna tenni az allatot nehany napra (pedig csak atutazoban volt), ezert toroltek a jegyet es vettek egy masik jegyet mas csatlakozassal.

2018. aug. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ebben minden benne volt amire kíváncsi voltam! :)
2018. aug. 20. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!