Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Köhög a cicám, szerintetek mi...

Köhög a cicám, szerintetek mi miatt lehet? (Minden lent! )

Figyelt kérdés
Voltam már vele orvosnál tegnap, ez volt az első dolgom. Tüdeje tiszta és egy minimális fertőzése van, kapott antibiotikumot rá. Kedden kell majd vissza mennem vele a második injekcióra. Viszont nem tudom ettől köhög-e, mert egyébként kutya baja és néha kap ilyen kis rohamszerűséget, mint mikor mi félrenyelünk vagy beszívunk egy rakat irritáló dolgot. Szerintetek lehet ilyesmi a háttérben? Mert aggaszt, hogy amúgy jól van és rájönnek időnként ilyenek, pedig a doki is azt mondta, hogy csak picit vannak megdagadva a hörgői, tehát nem tudom mennyire okozhat ez ilyen fulladozós hirtelen köhögést? (Az antibiotikumot is inkább azért kapta, hogy ne terjedjen a szervezetében tovább ez a kis gyulladás.) 9 hetes kiscicáról van szó.

2018. aug. 17. 22:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy ez nem is köhögés, hanem öklendezés, amivel a szőrcsomótól próbál megszabadulni?
2018. aug. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!