Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti szoktátok vinni magatokkal...

Ti szoktátok vinni magatokkal a cicátokat, ha mentek valahova?

Figyelt kérdés
Én szoktam, mert anyum 100 km-re lakik és általában ott alszunk, ilyenkor betesszük a hordozóba és megyünk kocsival. De most eléggé tanácstalan vagyok, mert csak megyünk jövünk. Anyum panel 10. emeletén lakik és kb 28 fok körül van ott, itthon meg a nappaliban 26-27 körül, plusz a cicám eléggé felénk, csak itthon érzi jól magát. Párom mondta, hogy be van ide gyepesedve, jót tenne neki egy kis levegőváltozás. De azt sem akarom, hogy rosszat tegyen az idegeinek a változás, plusz perzsa, maroknyi vastag szőrrel. 24N

2018. aug. 19. 11:16
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Heti 1-2 alkalommal elmegyünk a parkba vagy az erdőbe ha jó idő van. De ez nem rendszeres, van hogy kimarad 1-2 hét. Ennyi
2018. aug. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
4%
Mitől van ott olyan meleg? :o Az én házimacskám 24 fokban már fulladozik a melegtől (ahogy én is).
2018. aug. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tehát csak 1 napos útról van szó? Valószínűleg jobban érzi magát a megszokott helyén. Akármilyen kényelmes is, az utazás mégis csak stressz neki. Én nem vinném magammal, még egy éjszakára sem. Vannak már önetető tálak, amin beállítható, hogy mikor férjen hozzá az ételhez. Reggel indulás előtt megetetném, játszanék vele egy nagyot, másnap este megint. A kettő között enni, inni tud, és ennyit elvan egyedül. Hosszabb időre természetesen vinném, de 1-2 nap miatt nem stresszelném az utaztatással.
2018. aug. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Mitől van meleg? Mégis mitől... Hm talán attól h kint is 32 fok van, a meleg meg amúgy is felfelé száll is a 10-en pont ugyanannyi fok van, mint kint
2018. aug. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
9%
Az enyém elég lusta fajta, ha felveszem a kezembe egyszerűen nem mozdul onnan amíg le nem teszem. Szóval én el szoktam vinni amikor leszaladok a kisboltba venni 1-2 dolgot.
2018. aug. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mi visszük ha barátom anyukájához megyünk, akkor is ha este jövünk haza. Ilyenkor visszük a plédjét és pár játékot, tálat, száraz tápot és vizet utazós itatóba.

A lakásban pedig elrohangál, felfedezi a lakást.

Nem úgy néz ki ilyenkor, mint akit megvisel a dolog.

2018. aug. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
25%
A macska sokszor jobban ragaszkodik a megszokott otthonához, helyéhez, mint az emberhez. Biztos nem utaztatnám 200 km-t egy szűk hordozóban, a melegben csak azért mert a zseni pasim szerint "be van gyepesedve".
2018. aug. 20. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
29%

Egy napért biztos nem kínoznám a macskát az utazással. A macskád nincs begyepesedve, mindegyik macska sokat alszik.

Aki mindenhova vinni akarja az állatát, az vegyen kutyát. Meg kéne érteni, hogy a két háziállatnak teljesen mások az igényei, nem kéne azokat összemosni. Tudom, sokan mondják, hogy az ő macskájuk mennyire ragaszkodó és mennyire szereti a társaságot. Ja csak a helyüket is szeretik meg az állandóságot. És az, hogy otthon mennyire bújik, nem írja felül, hogy stressz alatt idegen helyen be vannak fosva. Akkor jobb dolga is lesz annál, hogy téged szeressen. Főleg, hogy az ő alvásidejében (nappal) stresszeled az utaztatással. De nyugodtan vidd azt a macskát egy napra rettegni, amikor azt az időt am átaludná. Nekem.mindegy.

2018. aug. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Lehet amúgy kevésbé bunkón is válaszolni. :)

Nem vittem, de köszönöm válaszod utolsó.

2018. aug. 21. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!