Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Így tarthatok cicát a lakásban...

Így tarthatok cicát a lakásban biztonságban?

Figyelt kérdés
Ismerősöm nyaralni megy 1 hónapra és megkert, hogy vigyázzak addig a méregdrága szobacicajara. Mi kertes házban lakunk dupla ajtó vezet ki a lakásbol az udvarra tehát tudnánk figyelni, hogy ne szoljon ki ha nyílik az ajtó mert egyiknek nyitnank de csuknank is mielőtt a másikat kinyitjuk. Viszont az ablakon szunyoghalo van amit félek h kikarmol és ki szökik 2 nagy kutyank van egyből szetszednek a cicát ha ez megtörtenik sose bocsátanam meg magamnak ha bármi lenne ismerős cicusaval.. Szerintetek elég a szunyoghalo vagy lenne bármi ötletetek hogyit csináljak az ablakkal??

2018. aug. 22. 18:32
 1/6 A kérdező kommentje:
Szoljon helyett szökjön :) autokorrekt miatt elirtam..
2018. aug. 22. 18:34
 2/6 anonim ***** válasza:

Macskafüggő, én panelban lakom és csak szúnyogháló van az ablakon, két éve tettem fel és még nem bántotta ( kiesés ellen került fel.)


Korábban kertes házban laktam, az ottani macska rendszeresen szétszedte :/

2018. aug. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá az eredeti gazdijánál, hogy náluk volt-e gond ilyen téren.
2018. aug. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem, de itt idegen környezetben lesz
2018. aug. 22. 20:40
 5/6 anonim ***** válasza:

Szunyoghálot?

Simán széttépheti, söt nálunk a bukóra nyitott ablakon is kipréselte magát. A simán kilincsre zárt ajtót kinyitja, és kiengedi a többieket is, a kutyákat meg be.


Tehát nálunk a maccs úgy van bezárva, ha kulcsra van zárva az ajtó és az ablak is be van zárva..

2018. aug. 23. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A mi szúnyoghálóinkon néha felmászik valamelyik macsekunk, de utána meg se látszik rajtuk. Szerintem nem tudnák szétszedni. Voltak már lakásban tartott macskáim, őket egyáltalán nem érdekelte a szúnyogháló. Odaültek az ablakba és "moziztak", nézték a madarakat :)

De ha aggódsz, akkor bukóra nyisd az ablakot vagy úgy szellőztess ki, hogy közben a cicát figyeled vagy becsukod valahova.

2018. aug. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!