Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan vegyem ra a kiscicat...

Lolek es Bobek kérdése:

Hogyan vegyem ra a kiscicat hogy szopjon? Sos

Figyelt kérdés
Sziasztok . Csutortokon szulettek a kiscicak de van ket nagy es egy kicsi . A ket nagy mindig eltolja a kicsit a cicitol es nem is probalkozik utana visszamenni . Amikor vissza teszem a cicihez akkor szopik tovabb de nem sokaig . Meg o nagyon ritkan szopik . Most mit tegyek ? Tul fogja elni ? Koszonom a valszokat elore is

#szoptatás #csak ritkan
2018. aug. 22. 20:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Tedd cicire gyakran az anyjához, mert le fog gyengülni!

Sajnos a cicamama erre nem fog figyelni, és nem tudja külön megetetni. Még így sem biztos, hogy túléli... 😥

2018. aug. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hat en,rarakom a vicire sokszor de valamikor inkabb elalszik. 😭😢😥
2018. aug. 22. 20:29
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Etesd tápszerrel éjjel-nappal 3 óránként. Aztán vidd el az anyjukat ivartalanítani.
2018. aug. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Es mivel adjam a szjaba fecskendovek ? Ea milyen tapszert ? Olyan amilyen a kisbabaknak olyan is jo neki ? Mert itt nekunk ,nimcsen semmi,kyen allatnolt es amig en az internetrol megrendelem szegenyke el is pusztul
2018. aug. 22. 22:06
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Macska tejpótló tápszer kell neki, ha nem lenne elég logikus. Fecskendőből tudja enni.


De ha szaporítasz, legalább készülnél fel ilyen dolgokra... Előre megvehetted volna a tápszert. De neeeem, csak felelőtlenül szaporítani kell, aztán sírni, ha nem minden úgy sül el, ahogy kéne...

2018. aug. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Meg csak,most mult egy eves . Es en csak akkor lattam hogy terhes amikor mar nktt a hasa es akkor olvasjadtam ilyenek utan de errw nem voltam felkeszulve nem szaporitottam . Ha meg nam tudsz kedves lenni egy olyan emberrel aki kerdez akkor nem is kellet volna valszolnod .
2018. aug. 22. 23:13
 7/11 anonim ***** válasza:
27%
Hagytad a macskádat feleslegesen szaporodni, tehát szaporítasz.
2018. aug. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kinti benti macska ea pisilni narbki meg ilyenek de egyszer csak egy 2 nap utan jott haza . Mar el akartam vinni ivartalanitattni de zt mondta a dokibhigyha majd megszuli a mostani cicakat majd akkor utana ivartalanitathassuk. De en moatbakkorbmit csinaljak a kiscicaval ? Mostbmar elkezdett szopni es mr keresi a cicit . De ha nem talalja fel percen belulbinkabb ugy hagyja es odabujik az anyukaja fejehez es alszik tovabb. Mert nem birja o nagyobb testvereit eltoli . 😥
2018. aug. 23. 09:34
 9/11 anonim ***** válasza:
Mondom, etesd te... Macska tejpótló tápszerrel. Fecskendőből, aztán cumisüvegből. Éjjel-nappal 3 óránként.
2018. aug. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Mártsd bele a farkad tejbe!!
2018. szept. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!