Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nőstény macska ivartalanítása...

Nőstény macska ivartalanítása után,7 nap karantén elegendő?

Figyelt kérdés
2018. aug. 22. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Mit értesz karantén alatt?
2018. aug. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kinti kóbor macskákról van szó, befogtuk őket, hogy ivartalanítsuk őket. Most kialakítottam a legkisebb szobát, kivittem mindent, csak az ágyrács, az asztal maradt, és a szekrény, amin nem érnek el semmit. Most vannak bent, amíg felépülnek, aztán kint csinálok nekik helyet.
2018. aug. 22. 21:00
 3/8 A kérdező kommentje:
A doki két napot mondott, amíg kiengedhetem őket, de azt nagyon kevésnek találom. Holnap lesz egy hete, hogy műtötték őket. Egyébként nagyon okosak, mert megtanulták két nap alatt az alomtálcát.
2018. aug. 22. 21:01
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem elég, mert a varratokat addigra ki lehet szedni, ha nem felszívódóak.
2018. aug. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A varratokat 10 nap után lehet csak kiszedni de gondolom a doki úgyis felszívódóval varrta. Amúgy 2 nap elég lett volna, ilyen időben de persze nem baj ha egy hétig bent voltak
2018. aug. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen felszívódóval. Hát igen, nagyon meleg van, semmiképpen nem akartam kitenni őket ekkora hőségnek. Még várok egy napot, állítólag holnap tetőzik a kánikula, szombattól már egy kis lehűlés jön. Köszönöm a válaszokat!
2018. aug. 23. 08:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Rendes tőled, hogy időt szánsz ezekre a kóbor cicákra! :)
2018. aug. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó! Köszönöm!:)
2018. aug. 24. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!