Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vajon bírhat engem?

Vajon bírhat engem?

Figyelt kérdés
A szomszéd macskája ha meg akarom simogatni mindig arrébb megy kb 30 centit.Megsimogatom és arrébb megy.De ma megsimogattam és lefeküdt a földre,hagyta magát megsimogatmi,nem ment el.Igaz nem búkt,dorombolt vagy ilyesmi,de engedte hogy simogassam.

2018. aug. 23. 22:19
 1/3 anonim válasza:

Ha lefeküdt a cica és megmutatta a hasát,megengedte hogy simogasd a hasát, az a bizalom jele úgyhogy a cica bízik benned. Az hogy arrébb megy, vagy ha megis tudtad simogati (gondolom a fejét) az pedig nem azt jelenti hogy nem kedvel, ha emberek hogy még nem bízik benned annyira, hogy fogdosd a fejét, jobban szereti ha a hasát simized. Mennyi idős a cica? Milyen fajta?

Ha fajtiszta és szobatiszta akkor azt javaslom hogy, minden nap legalább 3szor hívd oda enni adsz neki, mondjuk veszel neki olyan tápot amit a cica szokott enni (megkérdezheted a szomszédból) vagy ha anyukád hús csinál valamilyen formában akkor viszel neki, vagy szalámit adsz neki, mikor végzett, menj oda hozzá és lassan simogasd meg de ne vedd fel, hisz egy pár mp-e evett. És hozzád szokik, szeretni fog. Ezután ha a szomszéd kedves és a cica már követ is akkor megkérdezheted, hogy aznap éjjel aludhat veled, de előbb a szüleidet kérdezd meg, hogy megengedik-e, hogy a cica a szobádban aludhat-e este.

Én is így szokatam magamhoz a cicámat, és már 2 hónapja velem alszik (mert akkor kaptam egy külön szobát, eddig csak annyira aludt velem míg kényztettem simogattam, utána elment, most sem változott a helyzet csak annyiban, hogy már egy szobába alszunk) kitartást a macskák egy furcsa személyiségek, és sok idő kell hogy megszokjon, de ha még kölyök könnyebb dolgod lesz.

2018. aug. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ja és foglalkozz is vele mert akkor biztos lehetsz a sikeredbben, ha egyszer sem karmol meg mikor simogatod, vagy nyöszörög a vége felé, a lehető legjobb úton haladasz, de ha már azt is sikerül elérni, hogy legalább követ,meg odadörgölődzik a lábához akkor már tuti hogy bízik benned
2018. aug. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem mutatta meg a hasát.Hasra feküdt a földön.Másfél éves szerintem sima házimacska.

A szomszéd macskáját szerintem azért nem kéne magamhoz szoktatnom.Én is akarok egyet de nem engedik

2018. aug. 24. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!