Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tehetnek? Talaltam egy kb...

Mit tehetnek? Talaltam egy kb fel ev koruli kiscicat

Figyelt kérdés

Nos, az a nagy helyzet, hogy van egy szomszedunk, kb fel eve szuletett naluk egy kiscica, megtartottak, nevelik, stb. A cica mar fialt, hianyzik az egyik oldalon a fel fule, sebes a nyaka es olyan vegtelenul sovany volt, hogy hihetetlen.

A csalad nagyon jol szitualt, van egy kutyusuk is, felelosallattartok a kutyaval szemben (ivartalanittatva es setaltva is van napi 1* 2-3 orat mert kerteshazban elnek).

En mar nem itthon elek, havonta egyszer jarok haza, ez a szuleim haza. 2 kutyam is van tovabba akikrol gondoskodnom kell.

A cica iszonyat kedves, kezes. Arra gondoltam, hogy mivel nagyon jo a viszony a szomszedokkal (regebben sokat vigyaztam a gyerekekre ezalatt pedig sok mindent tanitottam nekik a kutyakrol- a kesobbiekben ezert is lettek olyan felelossegteljesek a kutyajukkal) hogy finoman rakerdezek a cicara, elmondom a velemenyemet es szorgalmazom az ivartalanittatasat (ma felhivtam egy orvost, azt mondta h ha felnevelte a kolykeit lehet ivartalanittatni es ez 8000Ft lenne, tehat szerintem nem egy nagy osszeg.)

Szerintetek jo otlet ez? Anyam szerint az O macskajuk, de elegge kobornak nez ki- ebben az esetben magammal vinnem a hetvege vegen es megprobalnek neki ott helyben gazdit talalni, ahol elek, viszont ez sem biztos, hogy jootlet, mivel egyertelmuen vannak kolykei (ki vannak szopva a mellei.)

Ti mit tennetek, ha az en helyembwn lennetek es tudnatok, hogy az anyatokat sem erdekelne a macska hogyanlete?



2018. aug. 24. 22:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mivel az ő macskájuk, nem nagyon tudsz mást tenni, azon kívül, hogy beszélsz velük. Esetleg felajánlhatnád, hogy ha a kiscicák sem szorulnak majd rá az anyjukra, akkor gondoskodhatnál e te róla, vagy egy jobb gazdit találhatsz e neki. Mert, a leírásod alapján, nem hiszem, hogy nagyon hiányozna nekik a macska, bárhol jobb élete lenne mint ott szegénykémnek.
2018. aug. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Első körben én azt mondanám, nagyon szeretnéd a cicát ha neked adnád.Mivel ismernek, hátha neked adják.Akkor elvinném magamhoz, ivartalaníttatnám,feltáplálnám, és vagy megtartanám, vagy keresnék neki jó gazdát.Akitől hoztad, nekik nem kéne megmondani hogy másnak adtad.

A cica érdekében nem gondolom hogy nem lehetne hazudni.

2018. aug. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!