Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy macska elájulhat azért...

Egy macska elájulhat azért mert 2-3 napja nem evett, vagy inkább neurológiai okai lehetnek az ájulásának?

Figyelt kérdés

Van egy kóbor macska akit nem szeretnék nagyon etetni, ide szoktatni, de evett a macskám kajájából...

Mivel ez egy drága táp és nincs keretem 2 macskára megoldottam, hogy csak az én macskám férjen hozzá az ételhez.

Gondoltam úgyis kap valamelyik szomszédos házból.

De nem nagyon hagyta/hagyja el a kertünket (pedig el tudná), és folyton nyávog kajáért.

2 nap múlva leesett a diófáról, mivel utána sem kelt fel azt hittem, hogy meghalt. De aztán egy kicsit megpiszkáltam és "életrekelt"...

Adtam neki vizet meg kaját, utána egy darabig elment így nem is etettem.

Aztán 3 nap múlva megint nálam nyivákolt, a bejárati ajtó nak ugrált és egyszer ahogy ugrott megint csak elájult a levegőben.


Lehet, hogy elviszem majd dokihoz, bár az az igazság, hogy nem nagyon tudnék ilyesmire költeni.

De menhelyre semmiképpen sem juttatnám, hiszen ha jól tudom, akkor onnan ha nem viszik el, akkor elég hamar elaltatják.


2018. aug. 25. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Valami más baja lehet szegénynek. Ha tudod, vidd el dokihoz.
2018. aug. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
98%
Vannak olcsóbb száraz tápok, ha szeretnél rajta segíteni, nem kel feltétlenül drága tápot adnod neki amit a saját cicádnak veszel.
2018. aug. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#2. Értem én.

De olcsóbb száraztáp esetén is az több ezer forint.

És akkor hol húzom mmeg a határt?

Jön még egy macska, miért pont Őt ne etessem


Alapvetően szeretem az álatokat, a jelenlegi macskám is "mentett", madaraknak is teszek ki télen eleséget...

Tudom, hogy valaki sokkal többet tesz, de valaki még ennyit sem.

2018. aug. 25. 18:46
 4/8 A kérdező kommentje:
Bocsi az elírásokért és írásjelek hiányáért néhol...
2018. aug. 25. 18:48
 5/8 anonim ***** válasza:
A macskák mája az éhezést nehezen bírja,kb. 12 óránként enniük kéne,de naponta mindenképp.Lehet ez a baja,összeesik az éhezéstől szerencsétlen.Vennék neki valamilyen tápot,aztán a facebookon vagy akárhol próbálnék neki gazdit találni.Vannak macskamentők is,Süti állatotthon,vagy a Kápolnai Macskaárvaház,ők nem altatnak.
2018. aug. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Facebookon is van rengeteg macskás csoport, talán valaki be tudná fogadni ott. Ha egyáltalán nincs kereted etetni őt a legolcsóbb táppal sem, egy idő után nem fog hozzátok járni,át fogszokni máshoz, vagy fog magának egeret/madarat.ó

Nálunk is voltak kóbor macsekok, mivel sajátunk nimcs ezért nekem nem volt megterhelő az etetése, viszont mikor elmentünk 3 hétre nyaralni, eltűntűntek mert nyilván nem tudta etetni őket senki.

2018. aug. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Najó, mostmár Ő is a macskám.

Egyenlőre még kinti, de rendszeresen adok mostmár neki enni és amint látta orvos be is jöhet majd.

Inkább spórolok máson.

2018. aug. 28. 02:30
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagy szíved van :)
2018. aug. 28. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!