Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

Bosszúból ürít a teraszunkra a szomszéd macskája?

Mindig elzavarom amikor a mi macskánkat etetem, és lehet ezért sz*rik a teraszunkra. Állandóan jön oda a potya kajára és ráadásul elzavarni is nehéz mert nem félős. Sokszor még rám is fúj meg ilyen harci pózt vesz fel Nagyon bátor kandúr macska a kva anyját.

aug. 27. 18:56  Privát üzenet  

A válaszok
Én meg bosszúból éjjelente ürítenék a szomszéd teraszára, kvittek vagytok csak ne felejts el számolni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont aug. 27. 19:14 Privát üzenet

XD

Amúgy a macskák okos állatok. Túl okosak. Sokan ezt nem ismerik be. A miénk is fújt rám 2 hétig mikor nem olyan kaját kapott amilyet a nagyságos úr megkívánt :DD de persze megette mert nem kapott mást. Úgyhogy simán el tudom képzelni ,hogy bosszúból sz**rik oda :D

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont aug. 27. 19:16 Privát üzenet
Szerintem nem igazán bosszú, inkább a terület sajátként való megjelölése a cél :) A miénket a környék összes macskája körbepisilte, amellett, hogy megeszik a maradék cicakaját. Aztán elkezdtem én is "jelölni" a ház sarkát, a saját dezodorommal... Azóta nem láttam rajta macskapisit :D

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont aug. 28. 13:20 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A macskám állandóan a szomszéd erkélyére ürít. Mit csináljak?
A meglevo macskam melle szegodott a szomszed macskaja, ide jar enni, de bolhairtva nincs. Bejar a hazba, mit tegyek?
Tegnap itt volt nálunk 2 kiscica akikkel már régebben is találkoztunk. De ma eltűntek. A szomszéd cicája, szerintünk bezárta őket vhova őket. Mit tegyek?
2 kandúr macska (testvérek) elzavarnának egy másik macskát, kiscicát?
Hogy szedjem ki őket? A szomszéd azt hiszi róka és meg akarja mérgézni a ciciákat!
A macskám a szomszédban kölykezett meg, de a szomszéd külföldön van. Mit tudnék tenni?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!