Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Született 4 kiscicánk, nevek?...

Született 4 kiscicánk, nevek? Tanácsok? Stb? :D:D

Figyelt kérdés

Sziasztok,ma 3 naposaka cicák (2010.06.21)

4 született,mindegyik cirmos.

3 világos szürke cirmos

1 pedig korom cirmos :D


Nem tudom mi legyen a nevük.

1.,név

2.,én már simogatom őket,de csak néha és csak picit ez baj?A cicám nem kap oda szóval megengedi,alapból a bejárati ajtó elé! fialt le úgy vittük be a helyére a házba a cicákat :)

3.,mennyi idő múlva fog kinyilni a szemük?

4.,mikortól fognak menni?? (most még csak kúsznak,de azt nagyon a helyükön folyamatosan mozognak)


Ennyi lenne a kérdésem és BÁRMIFÉLE tanácsot szívesen várok.Minden téren.Az anya cicának mit adjak enni?Hányszor meg ilyenek.


Köszi aki válaszol ja és az se baj ha csak egy dolgora tudod a választ :D


2010. jún. 21. 16:17
 1/8 anonim ***** válasza:

1,Nem kell mégmsot elnevezneed őket. Elég ha nagyobbak lesznek. Én példáuull a kedvenc kajájukróól neveztem el őket:Tejberizs, nokedli. Valamejikeet csakúúgy...

2,hogy ha simagatod őket az anyja elött akkor az anyját is simogassad.:)

3,1-2 hét múlva

4, az enyémek 1-2 hetes koruk múlva jártak de még elég ügyetleneek voltaak.:D

2010. jún. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
78%
A szemük kb. 2 hetes korukban nyílik ki, de van ahol elhúzódik. Attól függ, hogy sötét, vagy világos helyen vannak. 1 hónapos koruktól már kimásznak a dobozból. Az anyacicának adjál sok ennivalót, tejet és vizet is.
2010. jún. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Hát amik ismerőseimnek vannak macskák azoknak találóak a nevek... Bandi, Gömbi, öcsémnek gyerekkorában volt a Pockos :)

Tanult szomszédomnak pedig úgy hívjáka z egyiket, hogy Cica, a másikat meg Macska :D

2010. jún. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi.hát azt tudom hogy simogatni kell az anya cicát is :D

Tejet pedig azt mondták ne adjak neki mert hasmarsa lesz azt tudom,hogy többet kell adni csak azt nem tudom mennyit kell és erre vagyok kíváncsi.

Van ilyen macskatej (azt hisze Whiskasos) azt vettem neki azt nagyon szereti :D:D


Köszi a válaszokat ;)

2010. jún. 21. 17:22
 5/8 anonim válasza:
www.amacska.hu ott minden ottvan ami érdekel a cicákkal kapcssolaatban.
2010. jún. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
blacky,black,gofri,máffin,füsti,mira,kira,puding,kefirt,white tiger(wájt tájgör)rubi,mézi,dézi,bogi,bagira, nem baj ha simized öket és az anyát is kell:)jah és az én kiscicáimnak 2 naposan kinyilt a szemük de amugy meg kb 1-2 hetesen:)nyilik ki a szeme.3 hetesen már tudnak menni persze kisét bizegve ,dölöngélve és 5-6 hetesen el lehet a kaját vele szoktatni vagy 4 hetesen is:)
2010. jún. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi :)

2 naposan kinyilt a szemük??:O

Azta..ilyet se hallotam még :D

2010. jún. 21. 22:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát.. Simagathatod őket csak egy picit mértékkel . Nállun aszomszédban az anya cica otthagya őket. De ha a cica nagyon kötődik hozzád akkor semmi baj nem lehet.
2010. jún. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!