Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen macskát ajánlotok?

Milyen macskát ajánlotok?

Figyelt kérdés

Eldöntöttem, hogy szeretnék macskát tartani, van egy nyulam szóval tudom, hogy sok dologgal jár egy állat.Felkészültem rá.


Milyen macskát ajánlotok nekem?

-hosszúszőrű

-nyugodt,bújós

-családba való

-Törődést igényelje

-Képes egy nyulat elviselni

-Lakásban lenne tartva

-Nem szeretnék nagyon sok pénzt költeni rá, annyit szeretnék, hogy egézséges legyen.

-A fehér lenne a legjobb szín.

-Nem baj ha nyűgös a szőre

-közepes/nagyot szeretnék


A másik hogy honnét vegyem egyáltalán?Azt tudod hogy tenyésztőtől kell és nem szaporítótól, tudtok ajánlani egy megbízható és segítőkész tenyésztő elérhetőségét?


Előre is köszi :)



2018. aug. 28. 16:54
 1/8 anonim válasza:
100%
Rengeteg kidobott cica van a facebookon.. Én ilyen cicát vennék a helyedbe magamhoz.. Mintahogy megtettem... Utcán találtam és szinte kérlelt hogy hozzam haza.. Maximálisan meghálálta magát.. Egy percig sem bántam meg.. Ha lesz még cicám biztos árvát veszek magamhoz hálásak és te mentesz egy életet...
2018. aug. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
Nem a tenyésztőket kell gazdagítani, akik így is jól élnek az állatokból. Mi 3 kölyköt vettünk magunkhoz az elmúlt években, ebből kettejük testvérpár, ivartalanítás után nyugodtabbak, már amennyire egy kamasz korát élő macskáról ez elmondható :)
2018. aug. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Egy ragdoll cica pont olyan mint amit leírtál.

De én is inkább a menhelyi cicáknál néznék körül. :)

2018. aug. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretnétek sokat költeni rá, akkor a fajtatiszta macskák eleve kiestek... Szóval maradt a házimacs...
2018. aug. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Fehér fajtajellegű maine coon cicám van, menhelyről. Sérülten, élősködőkkel teli került be, tehát nem lehetett könnyű előélete. Kellett néhány hónap, mire bízni kezdett bennem, de már az összes tulajdonság igaz rá, amiket leírtál. Idegenekkel félős, más állattal nem találkozott.

Én is szívből tudom ajánlani a mentett cicákat. Akár fajtajellegű keverékeket is talalhatsz, de az egyszerű házimacska is egy angyal tud lenni.

2018. aug. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

egy sima házicicám van és kb 3 éves volt, mikor lett egy törpenyulam.

már az elején tiltottam h játszon vele és még nem történt semmi baj másfél év alatt, még akkor sem,mikor véletlen egyedül maradtak.

szóval a nyuszival nem lesz baj :)

2018. aug. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is a menhelyet ajánlom.

Az egyik ismerősöm 5.000 Ft-ért vett egy ivartalanított, oltott cicát. Sok sikert!:)

2018. aug. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

úh, nekem most van cicám, és nemsoká lesz nyulam..anya nyuszit kapok, szóval majd ide fial :D

Nekem ezüst-tabby brit rövidszőrűm van, 80 ezerért vettük. Leg aranyosabb, olyan félénk tekintete van, de szeretetre méltó. Szürkébe és fehérbe gyönyörű. Nekem nagyon tetszik még a main cone, a tacskómacska (mondjuk az picike cicafajta)

2018. aug. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!