Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

Mivel tudnám leszoktatni a 6 hónapos cicámat a szopizásról? Mindig rámfekszik, hangosan dorombol, dagaszt.1, Ha vennék Trixie cumisüveget akkor engem lehet béken hagyna? 2, Nektek van ilyen problémátok? Előre köszönöm az értelmes válaszokat! ^^

aug. 28. 22:17  Privát üzenet  

A válaszok

Az én macskám már két éves. Rám fekszik, dorombol, dagaszt, összenyálaz :)

Mert macska.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont aug. 28. 22:26 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :) :D

# 2/4Időpont aug. 28. 22:35 Privát üzenet
Imádnám ha a cicám ilyent csinálna !!!! Sajnos az enyém nem csinálja,pedig 3napos kora óta neveljük ( már 1 éves)

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont aug. 29. 17:57 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

#3 😄 Engem nem zavar a hízelgés és a rámfekvés, dagasztás. Csak az amikor szopizza az ujjam.

# 4/4Időpont aug. 29. 21:15 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Trixie vitaminpaszta adható újszülött kiscicáknak tápszer mellé?
Trixie ohrenpflege fülápoló, atkák ellen is jó?
Egy jol nevelt ertelmes macskanal is elofordulhat hogy megbolondul es megcsikar? Es egy macska kepes lenne komolyabb serulest okozni?
Van valakinek ilyen cicabútora? (Link. )
Van itt valakinek Trixie Minou fekhelye?
Hol tudnék Trixie Leika odút/fekhelyt venni?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!