Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek ebben az esetben?...

Mit tegyek ebben az esetben? Van okom aggodalomra?

Figyelt kérdés

A cicám ma belemászott az egér ragasztóba és most a fél bundája a farkával együtt olyan lett. A ragasztó nem mérgező, viszont aggódom. Hogyan fog kijönni a szőréből? Magától meg tudja oldani?

A válaszokat előre is köszönöm szépen.



2018. aug. 31. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Mi annó benzinnel mostuk le a cicát, mert mással nem jött le. Utána persze vízzel is.
2018. aug. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ki kellene vágni.. De ha kinti cica akkor így télre nem lenne jó. Kérdezz meg egy állatorvost.
2018. aug. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is a legjobb ha lenyírjátok a szőrét, simán visszanő télig. De egy állatorvost is nyugodtan megkérdezhetsz telefonon is ingyen válaszolni fog. De benzinnel vagy más vegyszerrel biztos nem önteném le....
2018. aug. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az állatorvos mondta a bezint, mert a bőréig ragasztós lett, levágni nem lehetett. 1-es voltam.
2018. aug. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!