Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megmérgezik a macskáinkat?

Megmérgezik a macskáinkat?

Figyelt kérdés
Nyár elején születtek a kismacskák és a hatból már csak 1 van életben, mert mindegyiket meghalt hasmenés miatt, ami 1-2 nap alatt elvitte őket. Arra gondolkodtunk, hogy talán a szomszéd rakott valami mérget ki mivel a virágoskertbe járnak végezni a dolgukat. (Nálunk is van alom nekik.)
2018. szept. 1. 14:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%

Doki esetleg?!

De nem, nem ember doki, hanem állat doki, igen! már van olyan is..

2018. szept. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
98%
Nem hiszem, hogy a szomszéd mérgezi őket, szerintem nem figyeltetek oda az egészségükre. A kismacskáknak igen kényes a pocakjuk. Mivel etetitek őket? Nincs mérgező növény a kertben? Kicsi korban számtalan betegség előjön, ezért ők is kapnak kölyökként védőoltást, ugyanúgy mint az embergyerekek.
2018. szept. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Tenyleg van olyan is? Ne mond mar.. Elvittuk es akkor is meghalt szegeny.. Most ezt az utolsot mar bent tartjuk a lakasban.
2018. szept. 1. 14:23
 4/16 anonim ***** válasza:
96%
Nem feltétlenül mérgezés, szerintem inkább elkaptak valami fertőzést, és végigment rajtuk.
2018. szept. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a masodiknak, hogy ertelmesen valaszolt. Tapot es macskakonzervet szoktunk neki adni.
2018. szept. 1. 14:24
 6/16 A kérdező kommentje:
Az is lehet a bajuk, hogy az anyjuk meg azelott eltunt, hogy kinyilt volna a szemuk es nekunk kellett cumiztatni oket? Kecsketejet adtunk nekik, mert ugy tudom az a legjobb.
2018. szept. 1. 14:26
 7/16 anonim ***** válasza:
74%
Mindenki normálisan válaszolt, nem a mi hibánk, hogy neked nem jön át. Mennyi idős a kismacska? Mit adtatok neki eddig?
2018. szept. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Az elso valaszolo nem éppen. 3 honapos es macskatapot es konzervet kaptak, valamint nagyon kicsikent kecsketejet mert az anyjuk eltunk es mi szoptattuk.
2018. szept. 1. 14:33
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

Na én ezért tartom a macskámat bent a házban. Benti cicus. Szép kis vörös macska, fiú ráadásul, de imádom.

Kb 5 hónapos körül van.

2018. szept. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
84%

Nem mérgezés, betegség.

A kecsketej végső megoldás, jobb a macskatápszer.

Konzervek nem valók macskának, csak f.sik tőle.

Oltásokat kaptak? Féreghajtót hányszor kaptak?

2018. szept. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!