Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nektek az aluminium vagy a...

Nektek az aluminium vagy a kerámia etetőtál vált be jobban? Melyik borul kevésbé? Macskának

Figyelt kérdés

#macska #etetés #alumínium #tál #evés #etetőtál #cica #kerámia kerámia tá #alumínium tál #macska tál
2018. szept. 1. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi kerámia tányért használunk, amiből mi is tudnánk enni, ha nem a macskáé lenne. Nem túl mély (2-3 cm) viszont széles és kicsit súlyos. Egyszer sem borult fel, sőt mozdulni sem mozdul el soha miközben evett. Bár mondjuk ő nem mászik bele, más macskáknál nem tudom mi a szoká :D
2018. szept. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Inkább a kerámia, stabilabb (bár eddig sosem a macsek borította fel a tálakat, hanem én..) és lehet mikrózni is.

Vízhez jó a fémből készült is.

2018. szept. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2018. szept. 1. 20:34
 4/5 Meton ***** válasza:
Nekem fém és műanyag van. Egyiket sem borítják fel, viszont van alatta egy tálca, amiben víz van, hangyák ellen. A műanyagot nehezeb tisztítani.
2018. szept. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Müanyag és néha üveget is használunk. Még a kerámia jó megoldás lehet.
2018. okt. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!