Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fialás után mennyi idő mulva...

Fialás után mennyi idő mulva kell adni a cicának a fogamzásgátlót? Esetleg ajánlanátok is?

Figyelt kérdés
Kétlánycicánk van, nekem meg már cica csömöröm. Szeretem őket,aranyosak meg minden,de egymás után fialnak és én nem szivesen adnám be menhelyre.
2018. szept. 2. 00:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
Ivartalanítás
2018. szept. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Tervben van,de jelen esetben még nem megvalósítható.
2018. szept. 2. 01:06
 3/17 anonim ***** válasza:
49%
Pár héttel utánna. A macskák olyanok mint a nyulak. Legalábbis nálunk, rajtakaptam, hogy d**ott a szomszéd macskával, pedig a kölyke még kicsi volt akkor.
2018. szept. 2. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
A francba. Csak a szoptatás miatt kérdeztem.
2018. szept. 2. 05:48
 5/17 anonim ***** válasza:
71%
Fialás után 7-8 héttel már lehet ivartalanítani.Ha addig vemhesedne,akkor is lehet.Addig én gyógyszert nem adnék neki.
2018. szept. 2. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
De addigra már ismét vemhes lesz.
2018. szept. 2. 12:19
 7/17 anonim ***** válasza:
41%
Leírom mégegyszer: vemhesen is megműtik.Magasvemhesen is.Akkor is ha azok a cicák odabenn majdnem készen állnának az életre.Lehet nem tetszik,de jobb,mint egy újabb felesleges alom.A cicáknak szánt fogamzásgátlónak sok mellékhatása van,én nem adnám a macskámnak.Az enyém 5 hónapos nőstény,pár hét és meg lesz műtve.Vemhesen is megműttetném.
2018. szept. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Én értem de most nem állok olyan anyagi helyzetben,h két cicát is ivartalanitsak. Ezért tettem fel a kérdést is.
2018. szept. 3. 15:21
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Tipikus felelőtlen macskatarto vagy, az ilyenek miatt ütik el azt a sok szerencsétlent mert “aranyosak” azért kell nektek macska. Ha nem tudsz egy ivartalanitast fizetni akkor inkább ne is tarts macskát. De gondolom azért etetni tudod őket...
2018. szept. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Drága dolog az nőstény macskák ivartalanítása, ha jól emlékszem 30 ezer ft körül van, ahol én néztem. De ettől biztos van jóval olcsóbb állatklinika is.
2018. szept. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!