Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan szórakoztassam a cicám...

Hogyan szórakoztassam a cicám bent a házban?

Figyelt kérdés
1 éves kandúr cicámat Kábé egy hete műtötték meg a szemével , nem mehet ki a házból 6 hétig. Nagyon szenved.. próbál kimászni az ablakokon,be is szorult csúnyán egyszer. Unja magát , egész nap alszik. Próbáltam vele játszani,kölyökorából maradtak meg játékai de nem igazán érdekli semmi . Kivinni is próbáltam pórázon,de mivel ahhoz nem volt szoktatva, nem jött velem ,megállt egy helyben aztán próbáltam elszökni. Még 5 hét van hátra,de így meg fog örülni szegény macska. Hogyan lehetne ezen segíteni ?

2018. szept. 4. 08:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Az én cicám bolondul az egér szagú műegérért,talán a te macsekodat is megmozgatná.Illetve tudtommal lehet kapni macskamentás játékokat,meg olyat is,amit ha pofozgat,jutalomfalat pottyan ki belőle.Szerintem ezekkel érdemes lenne próbálkozni,bár ha eleve nem játékos,nem tudom,mennyit segít:( Jobbulást a cicónak!
2018. szept. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én madáretetőt építettem az ablakok fölé, hogy bámulhassa a madarakat, azt imádja. Általában az üvegnek ugrál, meg makog közben.
2018. szept. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat ! Közben rájött hogy a kutyussal is egész jól el lehet játszani szóval mostmár kicsit jobban telnek a napjai!:))
2018. szept. 21. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!