Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Találtunk egy macskát aki...

Találtunk egy macskát aki egészen biztos hogy elszökött az otthonából. Mit tegyünk vele?

Figyelt kérdés

Szóval este jöttünk haza és egy macska odajött hozzánk. Észrevettem, hogy van rajta egy olyan "dísz" nyakörv ezért hazahoztuk. Látszik rajta, hogy nem volt elhanyagolva és lakásban volt eddig. Tiszta, nem büdös, játékos, szótfogadó, szobatiszta.

Mit tegyünk vele? Menhelyre nem szeretnénk vinni de itthon se maradhat...Kiplakátoljuk de ha nem jelentkezik senki?



2018. szept. 6. 23:45
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Vannak barátságos macskák, akik odamennek a járókelőkhöz, butaság volt hazavinni. Vigyétek vissza oda, ahol találtátok, nem mindenki tartja szobába zárva a cicáját. A mieink is szeretnek a környéken kolbászolni.
2018. szept. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg elvihetitek állatorvoshoz, hátha van benne chip, és meglesz a gazdája. Úgy tudom, hogy ingyen megnézik.
2018. szept. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%

Ahol találtátok, vigyétek vissza, kopogtassátok végig a szomszédságot, hátha vki keresi. Vannak kijarós cicák, bár ha tudom, hogy kijár cím /teloszam tartó bilétát biztos tennék a nyakörvre.

Amúgy fénykép, fel fbookra

2018. szept. 7. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
menhely , birság a tulajnak a csipje szerint , ha nem jön, dead..
2018. szept. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hátha van chipje, nézessétek meg.
2018. szept. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
55%

Érthetetlen hogy miért kell megfogni és hazavinni egy cicát, amelyik nem tűnik kóbornak, nyakörv e van, látszik hogy lakásban tartották!

Vannak nagyon barátságos cicák, de azért nem kell őket hazavinni. A gazdája meg keresi elkeseredetten!

Remélhetőleg ugyanoda visszavittétek ahonnan elhoztátok, és hazatalált magától.

A hideg is kiráz az ilyenektől, ha az én cicámra gondolok.Fogják és elviszik.A csapzott, sovány, éhesnek látszó, nyakörv nélküli, gazdátlan cicát igen, fel kell karolni. De ő hazament volna, ha nem csináltok belőle gazdátlan cicát.

2018. szept. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!