Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskámnak milyen gyógyszert...

Sonjaa40 kérdése:

A macskámnak milyen gyógyszert adjak?

Figyelt kérdés
A torka fel van dagadva de nagyon, és szerintem ez meg fázás, beteg a cicám. :( Lehet neki adni valami gyógyszert? Vagy valamit amitől jobban lehet? Az orra is taknyos.

2018. szept. 9. 08:46
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudjuk mi a baja. Sürgősen állatorvos. Van aki vasárnap is nyitva van. Már megnézhetted volna, és nem ide írod ki a kérdést.
2018. szept. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha eszik a macs, és van otthon valamilyen antibiotikum, akkor az embernek előírt adag negyedét add neki ma, és holnap kétszer, azután tünetmentességig, de legalább még három-négy napig egyszer. Ha nem javul, orvos.
2018. szept. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem macskanátha. Állatorvos kell neki,vagy elpusztul.

Én ugyanezt átéltem kisiskolásként. Macskám beteg lett,"megfázott",a családomnak hiába sírtam,hogy vigyük orvoshoz,nem törődtek a macskával. Hozzáértő ismerős tanácsára 1/4 Algopyrint kapott,mert azt tudtam itthonról "lopni",de mondta,hogy nem fog segíteni,és lehet,hogy kicsit jobban lesz,de állatorvos nélkül belehal. ÉS igaza lett,belehalt.

2018. szept. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt add amit az állatorvos ad miután megvizsgálta. Ugye elviszed állatorvoshoz mielőtt meghal?
2018. szept. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A macskám már meggyógyult 😍 Köszönöm a válaszokat
2018. szept. 23. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!