Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tudok vele csinálni?

Mit tudok vele csinálni?

Figyelt kérdés
fülatkák vannak a cicám fülében de sjnos nem tudjuk elvinni állatorvoshoz. egy fojtában vakaja a fülét próbálom meg tisztítani de nem tudom.
2010. jún. 22. 12:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
68%
akkor kezdj ásni valami fa tövében....
2010. jún. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
73%

Mért is nem tudod elvinni állatorvoshoz??

basszus, aki nem tud felelősségteljesen gondolkozni a magára vállalt állatról, az ne akarjon tartani se...

2010. jún. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
80%
Mi az hogy sajnos nem tudjuk elvinni állatorvoshoz??????Inkább hagyod hogy szenvedjen a viszketéstől,szegény?
2010. jún. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
nincs pénzem rá. szüleim meg nem adnának ugyanis ne érdekli őket hogy mivan vele. és gondolom nem ingyen tisztítja ki a fülét..
2010. jún. 22. 12:33
 5/20 anonim ***** válasza:
80%

Honnan tudod, hogy atka. Vettél mintát és kitenyésztetted?! Lehet más ezer dolog is. Gomba, pseudomonas baktérium...

Mindegyikre (az atkára is) speciális gyógyszer kell, amit az állatorvos felír. Ezek nélkül (mivel házilag nem lehet őket legyártani), nézd végig, ahogy véresre kaparja magát.

2010. jún. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
nem szeretném egyátalán hogy szevdejen. ezért is tettem fel ezt a kérdést de látom nem volt sok értelme.
2010. jún. 22. 12:35
 7/20 anonim ***** válasza:

2.vagyok.

Miért, mit vársz? Mit mondjunk? Amit leírtunk, az az IGAZSÁG.

Szerintem egyszeri kitisztítást megúsznád 600 ft-ból...

2010. jún. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kellene így leugatni. Jó igaz, hogy minél hamarabb el kellene vinni orvoshoz vagy valami. De akkor se kéne vele így bánni :S

Nem tudom mit tudsz vele csinálni de szerintem rakj félre pénzt és ha összegyűlik valamennyi abból vidd el orvoshoz. Bocsi mást nem tudok :S

2010. jún. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Egyértelműen orvos,házilag semmilyen gyógymód nincs erre...
2010. jún. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Vidd el a Mancsok rendelőbe (google-n keress rá, 13.kerületben vannak). Nagyon rendesek, és egyáltalán nem drágák. Én hörcsöggel mentem, mert mindenhol ezrekért vizsgálták volna meg, náluk pedig csak a gyógyszerért kellett fizetni.

2010. jún. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!