Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miben más az "adult" táp?...

Miben más az "adult" táp? Odaadhatom fiatal macskáknak?

Figyelt kérdés
Ajándékba kaptam, nem magam választottam. Gondolom a tápérték felosztása más, mint egy fejlődésben lévő macskának szánt tápban. Ha mellette mást is kap, adhatok nekik ebből is?
2018. szept. 13. 07:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az "adult" felnőtt állatoknak

van

2018. szept. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor jó, azt hittem, hogy időseknek.
2018. szept. 13. 08:46
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az a senior, ami időseknek van.
2018. szept. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hoy baja lenne tőle. Nálunk a kisciccek ugyanazt eszik, mint a nagy és remekül fejlődnek (bár mindig nézek, amikor az anyamacska 3 hetes cicáknak pockot hoz. még sokáig szinte csak szopnak, macskaételt nem esznek, de a pocok koponyáját azért ropogtatják). Na jó, kicsit eltértem, de tényleg nincs úgy a természetben sem, sőt az embereknél sem, hogy pontosan kiszámolt speckó korfüggő ételeket esznek/eszünk...


Nyilván valami más benne, de mivel nem kizárólagosan adod neki, jó lehet. Nekem sokkal problémásabbnak tűnik, hogy az olcsó macskatápok főleg gabonából állnak, de azon is remekül megvannak, bámulatos az állatvilág (az ember is elvan sokféle étrenden).

2018. szept. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!