Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Segítséget, tippeket szeretnék...

Segítséget, tippeket szeretnék kérni! A lánycicám folyamatosan rápisil a takarómra. Mit tegyek? Én csinálok valamit rosszul?

Figyelt kérdés

A szemem előtt is!? Csak az enyémre. Eddig az volt hogy vese beteg, félévente elég volt neki az inekció! Viszont most lett egy hete kikúrálva kilenc napig szedte a gyógyszert ugyanerre a betegségre, mert a doki szerint azért pisil mert jelez! Viszont most lejárt a gyógyszer már a fájdalom sem látszik rajta! Erre a szemem előtt rápisil a takarómra! Akkor most ez mi?? Jelez vagy direkt csinálja?p Vagy megy a szagra??Egyébként eddig félévente elég volt a kettő injekció , most viszont a doki mondta hogy legyen egy hosszabb kúra. Légyszi mondjatok valamit mit tegyek mert már nincs semmi ötlet, de erőm sem!?? Ui.: bocsi hogy sokat irtam,

Segítsetek, mit csináljak???

Előre is köszi


2018. szept. 17. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
A sztereotip kérdés: ivartalanítva van? Mert ha nem, nem is fog változni, valóban jelöl. Utána már "megy" a szagra. Enyém a fürdőszobai kilépőt tisztelte meg, hiába mostam ki ecetes öblítéssel (azt egyrészt nem szeretik, másrészt semlegesítette a pisiszagot)Műtét után soha többé.
2018. szept. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem ivartalanítod korán, akkor ezek a szokások berögzülhetnek és miután sterilizálva lett is, egész hátralévő életében jelölhet, megszokásból...
2018. szept. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Igen ivartalanítva nincs de a közeljövőben tervezzük! Én már arra is gondoltam hogy ha egy napot itthon hagyom megbosszulhatja.?
2018. szept. 18. 06:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Az ivartalanítás segíthet. Addig persze, hogy jelöl.
2018. szept. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez nem bosszú, sima jelölgetés. Ivartalanítás segít.
2018. szept. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!