Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért bámul engem a macskám?...

Miért bámul engem a macskám? Ennyire imád?

Figyelt kérdés
Nap közben is sokszor csak leül elém és néz. De az éjszakák még furábbak. Rosszul alszok, ezért sokat forgolódok, és ő mindig arra fekszik, amerre az arcom mutat. Ha épp az éjjeli szekrény felé fordulok, akkor felül az éjjeli szekrényre és onnan néz. Ül és bámul a halovány fényben, néha már ijesztő. De imádom amúgy. :-)
2018. szept. 18. 09:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát kígyóknál úgy van, hogy ha sokat néz, akkor meg akar enni. De szerintem szeret, vagy fél egyedül.
2018. szept. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Kösz, azért ne hasonlítsuk a kígyókhoz. :-D

Erre viszont nem is gondoltam, hogy esetleg félhet is.

2018. szept. 18. 09:44
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém egy ideig be volt engedve az ágyba, és mindig az arcom felőli oldalon feküdt.

Napközben is sokat néz. Engem mondjuk nem zavar. Kutyám is van, az százszor durvább ilyen szempontból: ha álmomban bemászik az ágyba, és ráfekszem (nagyobb, mint én, szóval nem lesz tőle baja), akkor képes nyolc órán át mozdulatlanul feküdni. És egy kutya tényleg zavarbaejtő imádattal tud nézni. A macska legalább flegmázik :D

2018. szept. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nála nem flegmaságnak érzem, szeret ott lenni ahol vagyok. Tényleg úgy viselkedik ,mint a kutyák.
2018. szept. 18. 10:07
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy egy macska, papilon keverék :D
2018. szept. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is ez van,+ amikor hazaérek állandóan megpróbál szájon csókolni. Nem tud erről leszokni, pedig soha sem engedtem meg. Különben is, van neki "felesége", aki viszont felettébb távolságtartó velem. :)
2018. szept. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Télleg ijesztő lehet éjszaka xD
2018. szept. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Az én macskáim éjjel többnyire aludni szoktak... Egyikük mindig velem alszik, próbál minél közelebb férkőzni az arcomhoz (bármerre is fordulok), még a mancsát is rátenné, ha engedném. Imád engem, napközben is sokszor az ölemben ül, és vagy csukva van a szeme, vagy engem néz teljes áhítattal... :)

Játékosabb cicáknál előfordul, hogy az érdeklődve nézés azért van, mert valami érdekeset lát, amit aztán le akar vadászni :) De inkább arra tippelek, hogy szeret téged, azért bámul. Lehet látni a tekintetükön, testtartásukon (ha nincs túl sötét), hogy nyugodtak vagy izgatottak-e.

2018. szept. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
#7. ráadásul fehér, olyan, mint a hóbagoly :-) Ő is többnyire átalussza az éjszakát, de néha arra ébredek, hogy fölém tornyosul és néz.
2018. szept. 20. 06:52
 10/17 szántóvető ***** válasza:
100%
ha ez megnyugtat szívesebben bámulna egy egérlyukat mint téged.dehát ez van,te vagy az egyedüli ingerforrás az unalmas szobában így aztán kénytelen beérni veled.egeret látott már?
2018. szept. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!