Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ennyire anyahiányos lenne a...

Ennyire anyahiányos lenne a cica vagy depis, vagy mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

Az utóbbi egy hétben nem tudok a cicától létezni.

Most is két dolgot csinálhatok, vagy az ágya vagyok vagy tényleg megbolondulok a sírásáttól. Csak az ölemben fekve hajlandó játszani is. Enni is csak ha ott maradok vele.

Bárki mástól menekül, pedig eddig a család gézenguza volt, játszott bújt, bohockodott. Most egy hete viszont csak engem hiányol, mindenkinek keservesen sír, és csak nekem marad csendben, és csak tőlem fogad el bármit is.

5 hónapos


2018. szept. 19. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:
45%
Valószínűleg egyedül érzi magát, igényli a sok törődést. Az anya-hiányt nem tartom valószínűnek 5 hónap után, kivéve ha nagyon sokat élt együtt az anyjával. Sokat kell vele ilyenkor játszani, és persze nagyon kell szeretni!!!
2018. szept. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Törődünk vele. Egy hete ilyen, hogy csak én. Újra dagaszt, keresi a cicit, most is elkezdtem "szopizni" a karom.


Kidobott árva cica, akit befogadtunk 3hónapja

2018. szept. 19. 18:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Jaj, nekünk is van árva cicánk, 4 hónaposak.


Kis csimaszok voltak még, amikor rájuk találtunk, az anyacicával együtt. Nem sokkal később az anyjuk sajnos elpusztult, hiába hurcoltuk azonnal az egész családot a dokihoz, amikor befogadtuk őket.


A kandúr, és az egyik nőstény alapjáraton bújósak, szeretnek a sarkunkban lenni, és nagyon szeretetéhesek 24/7 :)


A másik nőstény viszont... na, ő anyás.

Roppant bújós, akárcsak a testvérei. Velük ellentétben viszont ő sokkal "durvábban" kéri :)

Sokszor megtörténik, hogy épp csinálok valamit a konyhában, ő meg elkezd sírni, mintha valami baj lenne (mint amikor például fennragadnak egy ágon)

Én meg persze dobok el mindent, és rohanok ki. Kis szenya meg csak ül, és csillogó szemekkel néz rám - ha ez nem elég, akkor a hátára fekszik, és integet a kis mancsaival, hogy dögönyözzem meg.

Sokszor eljátszotta, de még most is rohanok ki, hátha egyszer tényleg baj van.


A másik a szopizás. Ha ölbe veszem, rögtön elkezdi a kezemet szopizni, és makacsul követi ha elveszem előle.

2018. szept. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!