Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek baj, hogy úgy...

Szerintetek baj, hogy úgy érzem, hogy ez bárkivel megtörténhetett volna?

Figyelt kérdés

Találtam egy kb.6 hetes kiscicát kutyasétáltatás közben az erdőben.

Úgy volt, hogy velem marad, felnevelem aztán gazdit keresek neki.

Viszont ma reggelre (bent tartottam) eltűnt, a garázsból (oda csináltam meg neki a helyét)


Egy alapból kutyáknak készült ilyen benti kennelben volt éjszakára. Valószínűleg nem zártam be jól/valahogy kifért rajta, mert reggelre eltűnt. Valószínűleg az történt, hogy kiszökött, valahova elbújt, amikor pedig Apum jött haza(a garázson keresztül szoktunk a házba bejönni) akkor kiszökött, tekintve, hogy sehol nem találjuk.



Természetesen furdal a lelkiismeret, viszont aut gondolom, hogy ez egy elég szerencsétlen kimenetelű baleset volt, ami több véletlen eredménye sajnos.


Szóval nem is tudom. Olyan közömbös érzés van bennem. Szerintetek ez normális?


2018. szept. 20. 23:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
én megértem, még nem alakult ki akkora kötődés a cica és közted, ezért nem érzed magad rosszul miatta.
2018. szept. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem vagy pszichopata.
2018. szept. 21. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!