Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Férfiak, nők, milyen nemű...

Férfiak, nők, milyen nemű macskát válasszanak?

Figyelt kérdés
Sziasztok, ismét kérdésem van, mert remélem nemsokára lesz cicám.Nem ma, nem holnap, de lesz,tanulgatom a macskatartást.Van jelentősége hogy milyen nemű,(ivarú) macskát tartsak tartsunk? én 50 es férfi vagyok,nem ciki ha kandúr macskám lesz,? őket is lehet tutujgatni szeretgetni? nem bu...zis ha férfi létemre fiú cicám lesz? a macska érzékeli a gazdája nemét?

2018. szept. 21. 18:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 47 éves nő vagyok és júniusban fogadtunk be egy akkor 6 hetes nőstény cicust. (Novemberben fogjuk ivartalaníttatni). Egy cukibogár. Miért lenne gáz? Ha fiú cicust szeretnél, fogadj be azt. Én azért örülök, hogy lány macska, mert azt mondták, az kevésbé jön haza tépázva (ha kinti macska lenne). Mert annak készült, de minden jel arra mutat, hogy ez a sunyi macska belopta magát a szívünkbe és benti cicus marad :-).
2018. szept. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
#1-nem azt írtam hogy fiú cicust szeretnék,csak most még nem tudhatom hogy "akkor" éppen milyen cicumicuba fogok beleszeretni,nem tudom hogy például a kandúr cica érzékeli e hogy a gazdája is fiú. fog e dorombolni? hagyja e magát dögönyözni?
2018. szept. 21. 20:20
 3/11 anonim ***** válasza:
42%
Ha akarsz majd sok kiscicát, akkor nőstény macskát válassz, ha nem, akkor hímet. Az adott macska személyiségétől is függ, hogy hagyja e majd magát simogatni, vagy nem.
2018. szept. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#3 nem szaporítani akarom, hanem szeretnék neki sok boldog cica éveket!-ha már megszületett..mert mi is megszülettünk.
2018. szept. 21. 21:36
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen mindegy milyen nemű cicát választasz. Teljesen személyiség függő a cicáknál, hogy hagyják e magukat simogatni és nem attól függ, hogy milyen nemű az ember. (kivéve ha mentett a cica és pl bántotta egy férfi előtte, akkor lehet, hogy tartani fog a férfiaktól) Az én nőstény cicámat akkor lehet simogatni amikor ő akarja, egyáltalán nem öl cica. Míg a kandúrunk imád ölben lenni és sokkal bújósabb férfiakkal és nőkkel is egyaránt.
2018. szept. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy érzékeli, az alapján dönts, hogy melyik konkrét cicába szeretsz bele. Nekem kandúrom van és lehet tutujgatni igen, pont annyira, amennyire én is igénylem.
2018. szept. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne már bnzis, ha kandúrod lenne? Gondolom nem fajtalankodni akarsz vele, legalábbis remélem :D

Nekünk 2 kandúrunk van meg 2 kislánycicánk és a lány cicákat is szoktam puszilgatni, meg mondogatni nekik, hogy szeretem őket, mégse jutott még soha eszembe, hogy ez leszbis lenne.

20l

2018. szept. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon sok cicám volt már, de én azt tapasztaltam. hogy a kandúrokat jobban lehet babusgatni.

Persze függ a macska természetétöl , de nekem mindig ilyenek voltak .


Egy a fontos, hogy bármilyen nemű is legyen ivartalanitsd mert a kandúr nagyon büdőset jelöl , a nőstény meg fial, vagy tüzel egyfolytában!


Most őszintén kit érdekel ki mit mond. A faluba én vagyok a bolond macskás. mert van 3 ivartalanitott macskám

És aki ezt mondja rólam, annak jelenleg 12 macskája van. Megfialt 2anyacicája .Naaa?


Egyébként szerinted aki nem ért hozzá megmondja Hogy milyen nemű a macskád??

2018. szept. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező? Tényleg azért vársz még a macskával mert tanulgatod a tartását ?


Majd ő mindent megtanít neked :))))

Ha megvan a kezdőfelszereles, én azonnal indulnék a macskáért:)))

2018. szept. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg macskánk volt már, szerintem teljesen mindegy a neme. A személyisége úgyis egyedi. Jóformán minden macskánk bújós, emberes volt, de aki nem, aközt volt fiú is, lány is.


Az utolsó dolog. Huh. Nézd, ez egy macska. Teljesen mindegy, hogy milyen nemi szerve van neki vagy neked, a kettő egyáltalán nem függ össze. A macskák sem homokosok, csak mert az egyik kandúr mosdatja a másikat vagy megnyalja az azonos nemű gazdáját. Macskák, ez náluk természetes dolog, semmi köze a szexualitáshoz, te pedig ember vagy, így bárhogyan szeretgeted, annak se lesz, így mindegy a nem.


Kétlem, hogy a macskát érdekelné egy teljesen más faj neme, még a pocoké sem, mert úgyse megy kiásni a fészkét. Szerintem nem is tudja, de mivel nem tudok velük beszélgetni és cselekvésük is elég énközpontú, nagyon sok érdekes macskás kérdésemre nem tudok választ adni, nem tudom, mit tudnak, mit gondolnak, mit miért tesznek... Csak kevés esetben tudom ezt, jónak tűnő cikkekből.

2018. szept. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!