Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy éves ivartalanított fiú...

Egy éves ivartalanított fiú cicám van-panelban. Szerintetek érdemes mellé másik cicát venni?

Figyelt kérdés
Elég sokat dolgozom.,a cica sokat van egyedül.
2010. jún. 23. 07:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem érdemes, hogy ne unatkozzon. Főleg, hogy ivartalanított, nagyobb eséllyel fogad el másik cicát.
2010. jún. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Igen, de megérné előtte ivartalanítani, különben teli fogja jelölni a lakást ha vetélytársat kap, akármilyen neműt. ivartalanított egyedek nem jelölnek, az új jövevényre is igaz lenne ez. Szval 2 ivartalanított kandúr vagy egy fiú egy lány ivartalanítva nem okozhat jelölési gondokat.
2010. jún. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
0%
dobj be mellé egy másik nemü macsekot, mire haza jössz a melóbol kismillió kismacska fogad xD
2010. jún. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, tán nem tudsz olvasni? Eléggé ki van hangsúlyozva, hogy a kandúrja ivartalanított.
2010. jún. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne,és én is azt javaslom,hogy a másik macsek is ivartalanitott legyen!!
2010. jún. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
inkább vidd el a macsekodat egy vidéki rokonhoz, jobb lesz neki ott.
2010. jún. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szerinted ,akkor aki panelban lakik akkor annak ne is legyen macskája? Ez elég érdekes felfogás.,és különben sem ezt kérdeztem.,bocsi.
2010. jún. 28. 00:01
 8/11 anonim ***** válasza:

12:28-as


Ja, jó lesz neki ott, majd elb*ssza egy kocsi, széttépi egy kutya vagy megmérgezi a szomszéd. Rövid, velős, de izgalmas élete lenne, hisz nincs is annál jobb mint a szomszéd elől futni aki lapáttal agyon akar verni mert " a k*rva macska ideszarik a kertembeeee". Biztos nem unatkozna az elkövetkezendő max 3-4 évben ami még hátra lenne neki a szép, friss levegőjű vidéki környezetben, illetve a friss levegőjű mínusz 20 fokban, ahova ki lenne b*szva, mert ugye vidéken a macskának kint a helye.


Kérdező: Igen, jó ötlet egy másik cicát vinni, nekünk is két cicánk van, és nagyon jól elszórakoztatják egymást (ők testvérek) Neked lehet hogy végig kell csinálnod az összeszoktatást, de nem lesz nehéz, és meg fog térülni!

2010. nov. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem is két fiú cicám van panelban, de egyidősek, ivartalanítva lesznek. Mindenképp érdemes mellé még egy cica, még elég fiatal biztos el fogja fogadni, az enyémek egy hét különbséggel kerültek hozzám, 1-2 nap kellett az összeszoktatáshoz, max egy hét alatt tökéletes barátok lesznek :)
2010. nov. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy nem unatkozna, nekem is két kiscicám volt, igaz azok együtt nőttek fel, de imádták egymást, együtt aludtak stb.

Egyik előző évben sajnos meghalt, így most egyedül van.

Pár hete jöttem hazafelé és találtam egy kis 3-4 hónapos cicát, nem hagyhattam utcán,de nálunk sem maradhat sajnos, még mindig nem jöttek ki egymással, pedig már vagy 3hete lent van.

Igaz az enyém már van 6-7 éves.

Ha a cica melett döntenél, akkor még mindig nálam van, és gazdit keres :)

[link]

2010. dec. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!