Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mitől pusztulhatott el a macskám?

Mitől pusztulhatott el a macskám?

Figyelt kérdés
Hajnalban azt lehetett hallani, hogy mintha rohangászott volna, szokott amúgy ilyet csinálni, meg párat vernyákolt. Azt gondoltam hogy megint csak szórakozik meg játszik hajnalban, de reggel meg a fürdő ajtaja előtt ott feküdt kimúlva, de semmit nem lehetett rajta észre venni, csak úgy feküdt ott. 4 éves perzsa szerű ivartalanított kanmacska volt. Egyébként lakásban tartott macska volt, volt neki egy bolhaekcémája, de azon kívül semmi baja nem volt. Jól volt etetve is, nem volt sovány meg semmi. 3 hete voltunk pedig állatorvosnál a bőrproblémája végett. Csak hogy van e ötlete valakinek, hogy miben pusztulhatott el? Mert semmi tünetet nem produkált, vidám volt meg játszott is, még aznap este is. Erre ilyen hirtelen. Szívrohamot kaphatott? Ilyen fiatalon miért? mármint macskáknál fura. Annyi állatorvos látta a bőrproblémája végett, jópárszor vizsgálgatták, néha vért is vettek tőle, és semmi olyat nem láttak... Szomorú vagyok, pedig mennyire vigyáztunk rá... Az vigasztalna egy kicsit, hogy ha tudnám hogy mi okozta a halálát.
2018. szept. 29. 21:51
 1/5 Hovarju ***** válasza:
100%

Hát ezt igy látatlanban senki nem fogja tudni megmondani.

szerintem csak boncolással lehet megállapítani mi volt a baj.

Állatorvostól érdeklődj mi a mente a boncolásnak. Azt hiszem jó drága.


Sajnálom a cicát. Részvétem.

2018. szept. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
Ha ennyire érdekel a kimúlásának az oka, tényleg vidd a tetemét állatorvoshoz.
2018. szept. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jó. Köszönöm!
2018. szept. 29. 22:07
 4/5 anonim ***** válasza:
:'(
2018. szept. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt írod, hogy párszor vernyákolt (más szóval nyivákolt). Ha ez hosszú percekig, netán 1-2 órán át tartott volna, akkor azt mondanám, hogy egérméregtől elpusztult egeret evett. Ez is előfordul. Ilyenkor kegyetlen gyomorfájdalmak közt pusztul el az állat.
2018. szept. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!