Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mikor jön haza a cicám?

Mikor jön haza a cicám?

Figyelt kérdés
4 éves ivartalanított lány cicám már 2 napja nincs itthon. Délután szokott bent lenni, +este. Nagyon aggódok miatta. Szerintetek mit kene tennem? Mikor jon haza?

2018. szept. 30. 22:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
Ebben a hidegben... ha tudna... már hazament volna. Sajnálom. :(
2018. szept. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
46%
Az enyém is majdnem minden évben ezt csinálta,a rekordja 10 nap volt.(Szintén ivartalanított.)Akkor is rendben hazajött,az éhségen és fáradtságon kívül semmi baja nem volt,csak egy kis szeretgetés kellett neki. Ez decemberben volt a legnagyobb fagyban,úgyhogy ne aggódj,a macskák ilyenek,ha rájuk jön valami mennek.
2018. szept. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
38%

Az enyémnek meg fél év volt a rekordja :D

Sétálj a környéken, hátha csak nem talál haza, de az is lehet hogy beköltözött valakihez, ahogy az enyém is tette

2018. okt. 1. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
40%

Minden alkalommal, mikor kiengeded csavarogni, benne van a pakliban, hogy meghal. Ezt te vállaltad, ennek tudatában engedted ki minden alkalommal, veszélyeztetve az életét, pesig te vagy érte a felelős. Gondolom elcsapta egy autó pár utcával arrébb, vagy az egyik udvarban egy kutya elkapta és széttépte.

Legközelebb ne engedj ki macskàt csavarogni, vagy ne legyen macskád. De most semmiképp se nyafogj, mert te ezt vállaltad!

2018. okt. 1. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
31%
#4 Hogy lehetsz ilyen rosszindulatú? Én is kiengedem a cicámat, mert ki akar menni. Mert az a neki való hely és nem a 4 fal között lenni. Ha bezárod teljesen az olyan neki, mint nekünk a börtön. Kedves kérdező! Rettegek tőle, hogy egyszer én is így járok. Nagyon remélem, hogy mihamarabb éppségben hazamegy hozzád!
2018. okt. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Plakátold ki a környéket, fényképpel, telefonszámmal, és néhány jellemzővel (például: "Mici, fehér nőstény macska egy barna folttal a hátán, a bal füle és a farka is barna, idegenekkel egy kicsit bizalmatlan, de egy darab párizsival meg lehet fogni, telefonszám: #36 30 123 45 67)


Jó, ha messzebb is elmész, a macsekok nagy területeket járnak be.


Tedd ki facséra, és esetleg más oldalra ugyanezt (telefonszám nem kell nyilván) és szólj a szomszédoknak, hogy ha esetleg látják, szóljanak. A környék állatorvosait is megdobhatod egy e-maillel, hátha valaki beviszi.


Sajnos benne van a pakliban a legrosszabb is, de tégy meg mindent amit lehet, szorítok!

2018. okt. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Kedves jóindulatú kommentelők! Nagyon szépen köszönöm a válaszokat és a tanácsaitokat (ezeket mindenképpen megfogadom) , és azt, hogy szorítotok értem!

Nem tudom, merrefelé laksz, kedves első kommentelő, nálunk elég meleg volt az utóbbi 3 napban.

Köszönöm szépen, mégegyszer!

Mindenképp írok majd helyzetjelentést pár nap múlva!

2018. okt. 1. 15:44
 8/14 A kérdező kommentje:
Láttam a környékünkön sétálgatni. :) remelem este hazajön
2018. okt. 2. 18:48
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Nyugi... Minden esely megvan ra h haza megy. Nekem is van h akar egy hetre eltunt igaz az fiu de a lany kb. 4 napratunt el
2018. okt. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Még mindig semmi...látták a szomszédok pénteken..:(
2018. okt. 7. 10:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!