Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Valami baja van a cicámnak?...

Valami baja van a cicámnak? Vagy ez normális?

Figyelt kérdés
Van egy cicám, 2 hónapos. Nagyon játékos kiscica:) Elég sokat futkároz, és néha nekimegy dolgoknak. Pl. tegnap nekifutott a szekrénynek... ez normális? Eléggé megijedtem, mivel az egyik bnőm azt mondta, hogy szerinte lehet hogy baj van a látásával. Ezért elvigyem orvoshoz?
2010. jún. 23. 14:10
 1/8 anonim ***** válasza:
lehet,hogy baj van a látásával,lehet,hogy az idegrendszerével,és lehet,hogy egyszerűen szeleburdi,mint a többi kölyök élőlény. ha van módod,vidd el orvoshoz.
2010. jún. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem 7hetes a cicám, és az ajtónak szokott nekimenni ha játszik. :D

Ilyenkor még nagyonm figyelmetlenek, szeleburdik, majd megkomolyodik. Sztem nincs baja.

2010. jún. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Okés. Köszi a válaszokat:)
2010. jún. 23. 14:27
 4/8 anonim ***** válasza:
azért a biztonság kedvéért vidd el, Kitudja, lehet MOST csak játék heve miatt, de lehet más szemi probléma lehet a háttérben:/
2010. jún. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 shelli ***** válasza:
A mi cicánk is össze vissze törte magát! 1- 1,5 éves lett mire "megokosodott" !
2010. jún. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
az enyém állandóan beverte a nappaliban lévő alacsony asztalnak a peremébe a fejét, mert valamiért mindig ott jött rá az ugrálhatnék:D szerintem nem gáz, ha nekimegy dolgoknak futkározás közben:D
2010. jún. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A kiscicák már csak ilyen szeleburdiak,zuhannak,ütköznek ,farolnak,ugrálnak stb.:D Idővel megkomolyodik,és nincs semmi baja a látásával sztem;)
2010. jún. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat:) Megnyugodtam, hogy nincsen semmi baja, csak ilyen kis szeleburdi:)
2010. jún. 23. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!