Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nagyon vad a kiscicám, mit...

Nagyon vad a kiscicám, mit tegyek?

Figyelt kérdés
12 hetes kiscica, kb 4 hetes korában szedtük össze, anyacica hiányában. Mindig szeretett játszani, mostanában viszont nagyon vad, nagyon erősen harap, és karmol, és semmivel nem tudtam eddig leállítano. Ha otthagyom és nem játszom vele, akkor rátámad a lábamra, sok helyen írták a Shhhh hangot, az sem használ neki, illetve már végső elkeseredésemben megpróbáltam azt hogy kicsit odacsapok neki, természetesen nem nagyot, illetve erőteljesen rászólok de semmi. A karomon rengeteg harapás, karmolás van, nagyon csúnya, és már tényleg fáj is nagyon. Mit tudnék még kitalálni hogy befejezze? Köszönöm előre is.
2018. okt. 5. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Akkor a tarkónál a grabancot emeld meg és tedd arrébb , játéka mozgástere van ?
2018. okt. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%
Vagy vizes spricces, vagy ha rácsapsz akkor újság papírral, annak csak hangja van.
2018. okt. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vízzel spricceles*
2018. okt. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen van sok játéka, illetve tere is van :)
2018. okt. 5. 18:33
 5/9 anonim válasza:
Nekem is volt egy ilyen cicám ez teljesen normális neki ez is "játék" mert egyébként ezt más cicákkal játszaná de mivel nincs ezért veled csinálja. És nem tudja hogy neked ez fáj de idővel abbahagyja nyugi próbálj minél több játékot venni neki.
2018. okt. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az enyem nem hagyta abba, csak ritkult. De neha meg mindig brutalisakat harap, csak ugy. 7 eves... Az ivartalanitas segithet, vidd el mielobb.
2018. okt. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A fő probléma a fájdalmon kívül az, hogy úgy néz ki a karom mintha szét lenne vagdosva, és ez így nem túl jó...
2018. okt. 5. 19:03
 8/9 anonim válasza:
Nekem is volt egy ilyen cicám, kedves családom amíg kicsi volt, hiába kértem őket, a szájába adták a kezüket és hozzászoktatták, hogy tök oké ha mindenkit megharap. Aztán nagyobb lett és odáig fajult, hogy rettegve mentem ki a szobából mert lendületből felugrált a nyakamba és a szememet próbálta kaparni vagy torkon akart harapni. Anyukám magasabb, vele ilyeneket nem mert, úgyhogy először ő szánt rá egy csomó időt minden nap hogy madzagot ráncigáljon vele, amíg ki nem fárad a cica. Le kellett vezetni az energiáit. Később kertesházba költöztünk és kiengedtük szaladgálni, persze ivartalanítottuk is. Onnantól kezdve kész kisangyal volt. Neked is muszáj ezzel kezdeni valamit, mert vagy kinövi, vagy csak rosszabb lesz.
2018. okt. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ön egyetért vele, hogy ilyenek a macskák?
2018. okt. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!