Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Rosszul összeforrt csonttal...

Rosszul összeforrt csonttal mit tud kezdeni az állatorvos?

Figyelt kérdés

Kb fél év után (!!) ma hazajött rég látott cicánk.Bevallom azt hittük valahol meghalt, egyik napról másikra eltűnt.Szomszedokat hiába kérdeztük, senki nem látta. (Most mégis olyan embertől került elő,aki szó szerint gyűjti a macskákat..) Lényeg ami lényeg, elég rendesen húzza a bal hátsó lábát, abszolút nem bír ráállni. Látszik a deformálódás, egész biztos hogy eltört, de nagyon rosszul forrt össze.

Mit tud ilyen esetben tenni az állatorvos?


2018. okt. 5. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Elvileg el lehet törni, helyesen rögzíteni... Nem hiszem, hogy csinálnak vele valamit
2018. okt. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Ortopédiával foglalkozó állatorvoshoz vigyétek el és megmondja mi a teendő! Műtétileg el lehet törni és helyesen rögzíteni, de ha álízület alakult ki, akkor azzal is számolni kell, hogy egy kicsit rövidebb lesz az a lába. Ha nem tud ráállni akkor az nyilván nem megoldás, hogy semmit nem tesztek.
2018. okt. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Eltörni?? Ettől féltem..😔köszönöm a gyors válaszod
2018. okt. 5. 21:43
 4/6 A kérdező kommentje:
Második, nyilván el akarom vinni állatorvoshoz, nem az a fajta nő vagyok aki hagyná szenvedni kiskedvencét. 😟Pusztán kíváncsi voltam, vannak e esetleg tapasztalatok.
2018. okt. 5. 21:46
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
Biztos hogy már összeforrt? Nem lehet, hogy viszonylag friss a sérülés?
2018. okt. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Összeforrt sajnos :( Állatorvos szerint viszont ha végzett a kezeléssel jó eséllyel teljesen helyre fog jönni
2018. okt. 8. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!