Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért ilyen olcsó?

Miért ilyen olcsó?

Figyelt kérdés

Ebay-en trollkodok :D

Szeretnék a macskámnak egy nagy,több szintes kaparó bútort.

Szoktam nézni Fressnapf-ba 50-60-70e.

Ebayen találtam 5-15e között,ami van olyan nagy és szép mint az üzletben!

Na de valaki meg tudná mondani,hogy ott miért ilyen olcsó?

Persze,tudom lehet nem lesz a legjobb minőségű,de ennyi pénzért...

Ha megrendelek egyet pl. 10e ft-ért,mi lehet a buktató? Bazi nagy dobozban fog jönni? Vám?

Honnan lehet rendelni,amit tuti nem fognak megvámolni?

Köszi!


2018. okt. 9. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
a legelső szóban megválaszoltad a saját kérdésedet. Ebay. nemtom mennyire vagy jártas az eBayen való t̶r̶o̶l̶l̶k̶o̶d̶á̶s̶b̶a̶n̶ vásárlásban, de ha az vagy/lennél akkor tudod hogy az ebay egy rohadt jó kis oldal amin tényleg minden olcsó és jó. ha meg nem akkor két perc alatt visszafizetik neked. szóval vagy ne foss és vedd meg vagy ott a lehetőség még mindig hogy overpriced crap-et vegyél. te bajod.
2018. okt. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha EU-bol rendeled akkor nem vámolnak elvileg, meg angliából se. Legalábbis nekem márciusban még nem vámolták meg az Angliából jövő csomagomat.
2018. okt. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én onnan (illetve Wish) szoktam rendelni a macskáknak és a kutyának cuccokat. Egyáltalán nem rosszabb minőségű, mint a Fressnapfban és egyéb állatboltokban kapható cuccok. Ugyanaz a minőség, csak annyiba kerül, amennyit valóban ér...
2018. okt. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!