Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SOS kismacskat hogy vigyék el...

SOS kismacskat hogy vigyék el állatorvoshoz? Nagyon rosszul van

Figyelt kérdés
Alig bír nyavogni, a szeme összeragadt. Itt kerleltem anyám, hogy vigyen el, de nem akar. Csak robogora van jogosítványom. Hogy vigyen el? Annyira sajnálom.Nem tudom, mit csináljak , szerintem nem éli meg a holnap reggelt. Mit kéne tennem? Vagy az orvos már nem tud neki segíteni?
2018. okt. 9. 17:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Busz, taxi, ismeros? Mindenkeppen probald meg valahogy, siman lehet, hogy egy infuzio is segithet rajta. Vagy allatmento szervezet?
2018. okt. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ülj buszra! Vagy vidd el a robogóval. Nincs állathordozó? Akkor tedd bele egy dobozba, amire vágsz lélegző nyílásokat.
2018. okt. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Dobozba teszem és a labamhoz? Busszal tudnék menni, de nem tudom, hogy fel lehet e vinni rá, illetve, hogy hogy.

Sajnos nincs allathordozom.

2018. okt. 9. 17:48
 4/16 A kérdező kommentje:

Debreceni vagyok, nem ismerek állatvédő szervezeteket.

Telefonaljak oda az orvoshoz, vagy elég csak bemenni?

2018. okt. 9. 17:50
 5/16 A kérdező kommentje:
És ha dobozba teszem, csak ott kiveszem és az ölébe ultetem amíg várok?
2018. okt. 9. 17:51
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Élőállat szállítható ingyen a buszon olyan kézipoggyászban, ami egy bizonyos méretet nem halad meg.

Taxiban pedig méginkább.

Adott esetben kihívhatod te is az állatorvost, sok helyen van ügyelet, de ezért perkálod kell majd.

2018. okt. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Hátizsákot nem tudom mennyire bírná. Esetleg nagyobb, fonott kosárba tedd és a lábadhoz téve viheted
2018. okt. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Anyád görény .
2018. okt. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
#8 egyetértek. Ha majd ő lesz szarul, így várja el, hogy bevidd mondjuk őt a kórházba...
2018. okt. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
73%
Elvitted?
2018. okt. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!