Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan szoktassam össze őket?

Hogyan szoktassam össze őket?

Figyelt kérdés

Van 4 kutyám.Most lett egy kiscicám és nagyon fél a kutyáktól.A kutyákkal nincsen gond ők jól neveltek elfogadják a cicát,de a cica fúj,morog karmol.A kutyák is tartanak egy kicsit, mert néhányszor megkarmolta már őket.Van még cicánk ők nagyok mikor idekerültek kb 3 hónapposak voltak.Ő most 4,5 hónapos.Már az egyik kutyára nem fúj annyira.

Mivel vehetném rá a cicát,hogy megtürje a kutyákat?

Probáltam,hogy a kutyushoz odaviszem a felnőtt cicát,hogy lássa nembánt,de semmi.


2018. okt. 9. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Először is vágd le a cica karmait, hogy ne tegyen kárt a kutyákban! Másodszor: nem kell odavinni sem a kutyákat sem a macskát, csak legyél ott amikor egy légtérben vannak és legyél türelmes!


Én úgy szoktattam össze őket, hogy beengedtem a kutyát a házba (ő is macskabarát) és a kiscica eleinte rettegett tőle. A kutya szépen lefeküdt. Az első nap csak a kanapéról nézte és fújt és minden nappal egy kicsit közelebb merészkedett. Amikor először képen nyalta a kutya akkor volt ijedtség, és elszaladt. Aztán rájött, hogy nem bántja. Én nem csináltam semmit, csak vártam hogy megszokja a kutyát. Kell hozzá türelem, de ma már együtt alszanak az előszobában. :D

2018. okt. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk még annyi, hogy ne engedd össze az összes kutyával először, mert az tényleg lesokkolja! Szépen, egyesével. :)
2018. okt. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyessével voltak bent a kutyusok.Most már annyira nem fúj.Köszi
2018. okt. 10. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!