Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám egyik lábát valami...

A macskám egyik lábát valami érte alig tud ráállni. Mi történhetett vele? Elviszem az állatorvoshoz de addig mondjon már valaki valamit, hogy mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Mellső jobb lábán kívül kis duzzanat van rajta arra gondoltam, hogy megcsípte valamilyen bogár vagy megharapta volna egy kutya nem tudom.

2018. okt. 12. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

Most innen Debrecenből az ágyamból én úgy látom, hogy egy kutyabogár lehetett! (ezt is csak azért, mert világít az olvasólámpa)

De ha elviszed HOLNAP az állatorvoshoz, akkor ő lehet, hogy többet tud mondani. Hiszen KÖZELRŐL fogja látni.

2018. okt. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha kinti cica, akkor van rá esély, hogy egy másik macska megharapta. Minél előbb vidd orvoshoz, mert vérfertőzés is lehet a vége!
2018. okt. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A miénk is igy volt, vmi megharapta, vidd orvoshoz. Voltatok már?
2018. okt. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Verekedés, beakadt valamibe, toklász, stb. stb. Ezer oka lehet.

Minden esetre jobbulást neki!

2018. okt. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!