Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám folyamatosan nyáladz...

A macskám folyamatosan nyáladzik! Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Étvágya az nagyon van!! Ha tehetné folyton enne. A kedve is nagyon jó dorombol is. Viszont az elmúlt héten folyamatosan folyik a nyála. Kinti-benti cica de kint jobban szeret lenni. Ki van miskároltatva (fiú) és mindig a kerítésen belül marad nem kóborol! Megnéztem a fogait és minden rendben volt ahogy láttam (nem volt gyulladt gennyes és megvan az összes foga) Esetleg valaki tudja mi okból csinálja ezt?

2018. okt. 12. 22:57
 1/9 anonim válasza:
16%
Veszett, hozzá ne érj, meg ne nyaljon!
2018. okt. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
utána olvastam de ilyet nem találtam!! Rögtön állatorvos? lehet vele tenni valamit??
2018. okt. 12. 23:00
 3/9 anonim ***** válasza:
Megvan minden foga? Az enyém már nagyon idős, sok foga hiányzik elöl. Alvás közben pedig mindig kifolyik a nyála.
2018. okt. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

én úgy láttam meg van minden foga.

fiatal macska még. kb 10 hónapos

remélem nem veszettség. a többi tünetet nem produkálja. nem agresszív nem kancsal nincs baj a mozgásával. pedig a nyáladzás már legalább kedd óta megvan nála. addigra ki kellett volna már alkulnia. de mindenképp elviszem állatorvoshoz. remélem semmi komoly mert eléggé megijesztett az első kommentelő. de köszönöm neki meg neked is a választ!

2018. okt. 12. 23:22
 5/9 A kérdező kommentje:
ja és az étvágya se változott! mindig is ilyen kis bélpoklos volt!
2018. okt. 12. 23:24
 6/9 anonim ***** válasza:
38%
Nyálkő esetleg? Az enyémnél ez volt a gond hasonló esetben, állatorvos helyrerakta.
2018. okt. 13. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom... -.- nyilván nem veszett. Általában fogprobléma szokott lenni. Az enyémnek pl.dorombolás közben szokott folyni a nyála. Állatorvos többet tudna mondani...
2018. okt. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

úristen köszönöm hogy megnyugtattatok !!

remélem nektek van igazatok!!

ha elvittem mindenképp írok!

köszönöm a válaszokat!!

2018. okt. 13. 09:37
 9/9 anonim ***** válasza:
"Ha elvittem, mindenképpen írok." Ezek szerint másfél éve nem vitted el.
2020. márc. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!