Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért eszik a macskàm pókhàlót?

Miért eszik a macskàm pókhàlót?

Figyelt kérdés
Màr egy ideje kieszi a sarokból a pókhàlót.Vajon miért? Lehet tőle baja? Takaritok rendesen de az erkélyen egyből ujra szövik a macska meg megtalàlja.
2018. okt. 15. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Vicces,még ilyet nem hallottam!:)

Amúgy nem tudom miért csinálhatja,de szerintem nem lesz tőle baja.

2018. okt. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A macskák űrlények, még a Zállatorvos is ezt mondja a youtube-on, képtelenség megérteni őket.


A mi kényes hercegnő macskánk legyet evett és ha nem ügyeltünk, boldogan itta a felmosóvizet...

El nem tudom képzelni, hogy a pókhálótól bármi baja legyen, nem is vészes anyag és átkozottul kicsi mennyiség.

2018. okt. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem olyanok, mint a kisgyerekek.

Azok is mindent lerombolnak, megzabálnak, megsértődnek...

Biztos ők is felfedezik a világ bugyrait, mint a kicsik.

2018. okt. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

#3: Nem, nem, a tipikus macska válogatós ám, csak pont megeszik olyan dolgokat, látszólag véletlenszerűen, amik igazából nem is ehetők vagy nem macskának valók :D Szóval egy sima bolti virslit nem eszik meg (amit végülis meg lehet érteni, nem a legremekebb dolgok egyike) és a korábbról maradt, általa amúgy igen kedvelt száraz macskaételt is csak ímmel-ámmal, de a legyet, a porba esett piskótát és a mákos bejglit lelkesen falja. S a nyersvegán fasírtomból leesett morzsát is, amiben még véletlenül sincs olyan összetevő, ami egy rendes macskát külön érdekelhetne s még igen fűszeres is. Bár hallottam már macskáról, aki nem szerette talán még a húst sem, de a spenótért odavolt. A tulaj nem csodálkozott, a másik macskája paradicsomimádó volt. Macskák, nem lehet érteni őket.


De a pókháló nekem is új volt, ezt megjegyzem, poén.

2018. okt. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is csinálja, frászt kapok tőle. Még nem magyarázta meg, miért csinálja.
2018. okt. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Csak azért zavar.Mert ezt az erkélyen csinàlja.A lakàs bent tiszta.De odakint nem figyeljük annyira és egyböl beszövik a lenti sarkot a pókok,amibe mindenféle aprósàg is beleakad.Madàrtoll,kis falevél,haj stb és nem szeretnén ha ezt is megenné.Talàn lehet a pókhàlóban valami amire szüksége van?Valahol olvastam regebben hogy penicilinfélét tartalmaz..

De valoban az enyém is beleiszik a klóros felmosóvízbe.Meissza a mosogató vizet is,Különféle fűszereket eszik magàban és hempereg bennük.Ja és a legfurcsàbb,hogy néha valami làthatatlan dolgot is megeszik:)

Előfordul néha,hogy valamit követ a padlón a szemével esetleg meg is tapogatja,vadàszik rà,de az égvilàgon semmi nincs ott.Aztàn bekapja azt a làthatatlan valamit és jó alaposan megràgja.

2018. okt. 17. 06:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is eszembe jutott,hogy valami olyan lehet a pokhaloba,amire szuksege van.Az nem lehet,hogy csak jatszik vagy a haloba levo pokot,akarmit akarja megenni,csak kozbe raragad a halo es igy probal megszabadulni tole?
2018. okt. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Lehetséges, erre még nem is gondoltam.Bàr a pókoktól fél és a poloskàtól is.
2018. okt. 17. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!