Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem tudom, melyik állatorvosho...

Nem tudom, melyik állatorvoshoz kérjek időpontot a cicámnak?

Figyelt kérdés

Ő a mindenem és a legjobbat szeretném neki. Voltam bent a rendelőben, azzal az orvossal tudtam beszélni, aki akkor rendelt, kedves volt, minden kérdésemre érthetően válaszolt, ő viszont fiatalabb, mint akihez időpontot szeretnénk kérni és akinek kifejezetten az a szakterülete, amire nekünk szükségünk lenne. De akivel beszéltem, annak is elég meggyőző a szakmai "leírása" töltött több hónapot is külföldön gyakorlaton. Ezért elbizonytalanodtam, mert akit ugye szerettem volna, vele nem tudtam beszélni, ez még persze nem jelenti azt, hogy nem kedves, meg nem is a kedvesség talán itt a legfontosabb, hanem a hozzáértés, csak nem tudom.... Már kétszer is megjártuk úgymond az állatorvosokkal és nem jót választottunk, ezért most nem szeretném ezt elrontani.


Előre is nagyon köszönöm!


2018. okt. 16. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Van konkrét problémája a cicusnak, ami szakértőt igényel?
2018. okt. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, a veséjével van gond, és akihez eredetileg szerettem volna kérni az időpontot, annak a belgyógyászat a szakterülete.
2018. okt. 16. 16:36
 3/5 A kérdező kommentje:
A fiatalabb orvos 2010-ben végezte az egyetemet, az idősebb 98-ban.
2018. okt. 16. 16:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben azt választanám, aki jobban ért hozzá, mindegy mikor diplomázott.
2018. okt. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Igen, közben én is úgy döntöttem, hogy az idősebbet választom, mert a fiatalabbról találtam is egy kissé negatívabb értékelést is, és az idősebbet többen dicsérték.

2018. okt. 16. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!