Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Heves megyében van állatorvosi...

Heves megyében van állatorvosi ügyelet?

Figyelt kérdés

Szombattól keddig Heves megyében leszünk, cicával utazunk. És ma estére elkezdett váladékozni a szeme, nyilván holnap viszem dokihoz, de az jutott eszembe, hogy ha a hosszú hétvége alatt lenne baj ott van e olyan ügyeletes doki, akit lehetne keresni?


Ha van tapasztalatokat is szívesen fogadok.



2018. okt. 16. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Kamillateás vattával mosogasd a cica szemét.
2018. okt. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi. A szemére kapott ma szemcseppet, de a kérdésem nem erre irányult.
2018. okt. 17. 22:39
 3/7 anonim ***** válasza:

A kamillateát felejtsd el, nem tudom ki találta ki ezt a marhaságot... -.-


De egyébként én a helyedben nézegetnék a szálláshoz közeli állatorvosokat és a google-n megnézném az értékeléseket.

2018. okt. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Néztem a szálláshelyhez közeli állatorvost, de azoknál nem találtam infót, hogy lenne ügyelet. Sőt úgy is kerestem, hogy heves megye ügyelet de semmi konkrétat nem találtam sajnos. Ezért kérdeztem itt hátha az ottaniak tudják.


Nem borogattam kamilla teával, orvos írt szemcseppet, azt cseppentettem neki :)

2018. okt. 19. 20:19
 5/7 anonim ***** válasza:

Ugyan nem mai a kérdés, de leírom:

Facebookon a Debra24 nevű oldal összegyűjtötte az ország állatorvosi ügyeleteit, és minden pénteken a friss adatokat (ügyelő orvos neve, telszáma, címe, stb.) közzéteszi fb oldalán. Minden pénteken frissül!!! (adjátok tovább)

2018. okt. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! 😊 Még időben érkezett a válasz!
2018. okt. 20. 01:34
 7/7 anonim ***** válasza:
:)
2018. okt. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!