Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogy lehet megszüntetni a...

Hogy lehet megszüntetni a parkettából áradó pisiszagot?

Figyelt kérdés

A macskám összepisilte a parkettát, kicsit fel is fölpúposodott és azóta nem tudom megszüntetni a pisiszagot a szobából. Már szobatiszta, de ezt még meg kéne oldani, csak az újraparkettázás nem megoldható :/

A válaszokat előre is köszönöm :)


2018. okt. 19. 23:58
 1/7 anonim válasza:
0%
Nem tudom!!!!
2018. okt. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Szerintem újra kell parkettázni.

Vagy kimaratod belőle valami vegyszerrel, de szerintem ez az olcsóbb, de senkinek se jobb megoldás.

2018. okt. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt már sehogyan. Ha felpúposodott, akkor iszonyat sok nedvesség érte, ami jól beleitta magát a fába.
2018. okt. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Hypo,hypo és hypo
2018. okt. 20. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hypo??

Mégjobban fel púposodik.

2018. okt. 20. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
32%

Szódabikarbónát szórj oda, jó sokat. Eurósban lehet kapni 400 g-os zacskóval. A nedvességet és a szagokat is magába szívja. Keverhetsz hozzá sót is, 1/4 arányban. Addig ismételd, amíg szükséges.

Keverhetsz hozzá narancs olajat is, ezt a macska nem szereti, nem megy oda többet.

A hipó illatát szeretik, az ezért sem jó ötlet. Inkább ecettel moss fel.

Ha ez se segít, akkor újra kell parkettázni, legalább ott. Mindig vissza fog járni, amíg érzi a szagát.

2018. okt. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
30%

Sehogy.

Vagy parkettacsere, és sicc a macskànak (àllat bentre nem való!), vagy pedig szagolod amíg bírod.


Szeretem az àllatokat, van kutyànk is, egy cicaa is, de KINT!

Laktam én is tàrsashàzban, megmondtam, ha lesz udvarom, lesz àllat is.

A hàzba soha egyiksem jöhet be.

2018. okt. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!