Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi számít egy macskanal sok...

Kiwilany124 kérdése:

Mi számít egy macskanal sok ivásnak?

Figyelt kérdés

Tehát hányszor iszik egy nap egy átlagos macska , és mennyit?

Illetve miért koszolja össze a macska az almot ilyen gyorsan?(mindig máshova és össze vissza pisil meg kakil .. kb 2,5 hétre elég az alom amit veszünk ..)



2018. okt. 22. 21:02
 1/8 anonim válasza:

Én olyan almot veszek a macskának, amire az van írva, hogy egy hónapig elég. Hát nálam csak két hétig. Szerintem a 2,5 hét nem kevés. Napi egy-két pisilés, egy kakilás az kb. 50 ürítés 2,5 hét alatt.

Azt nem tudom, mennyit iszik átlagban egy macska.

2018. okt. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A vízivásról és annak mennyiségéről:

[link]

Alom:

Nálam 1 hétig tart az alom. Igaz nem 5ezres almot veszek, csak 500Ft-ost, de ahogy elvégezte a dolgát szedem ki a produktumot. Mondjuk én megtehetem, mert otthon dolgozom, vagy valaki mindig van itthon.

Ha véletlenül bent marad egy gombóc pisi, inkább visszatartja és nem megy rá.

2,5 hét egyáltalán nem sok, sőt!

2018. okt. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én macskám is sokat iszik,mert száraz táp a kedvence és arra muszáj inniuk.
2018. okt. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sose issza meg azt a mennyiségű vizet ami ki van rakva , viszont azért úgy a felénél egy kicsit kevesebbet iszik meg az úgy normális?
2018. okt. 22. 21:31
 5/8 anonim válasza:
89%
Honnan tudjuk hogy mennyit raksz ki?
2018. okt. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem isznak sokat, pláne ha kapnak nedves kaját is. Az enyém sztem napi 2x pisil és kakil. Most szteroidos injekciót kapott és bizony ijesztően sokat ivott 3-4 napig és vagy 5-6x pisilt is, így az alomcsere hamarabb jött el. Amúgy én biokats almot veszek, a 10kilós elvileg 40nap. Egy macska alá bőven elég ennyi időre, de egy hónapra tuti (nem rakom alá egyszerre).

De miért kéne az alomtálcában mindig ugyanoda wc-znie? Vagy miért zavar, ha össze vissza csinálja? Rajzolj bele cél táblát...

Amúgy a cicám egy üvegpohárból iszik, így mindig látom, mennyi fogyott el belőle.

2018. okt. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hat kb egy pohár víznek a három nyereség teszem bele és annak úgy a felet se issza ,viszont ugye száraz tápot kap és amiatt szokott inni többet .
2018. okt. 23. 08:14
 8/8 anonim ***** válasza:
90%

"Nálam 1 hétig tart az alom. Igaz nem 5ezres almot veszek, csak 500Ft-ost"

Vigyázz nehogy a te válaszodat is lepontozza a sok újgazdag suttyó 0 százalékra mint amit tettek azzal aki szerint a Whiskas egy jó macskatáp és volt bátorsága ajánlani egy kérdezőnek.

2018. okt. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!