Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szombathelyen vagy a környékén...

Piepklein kérdése:

Szombathelyen vagy a környékén nőstény macska ivartalanításra tudnátok ajánlani orvost?

Figyelt kérdés

nem tudom hogy ez mennyire elképzelhető, hogy 10.000 forint körül legyen, de remélem hallok valami bíztatót


köszi szépen előre is


2018. okt. 23. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Noé Állatambulancia vagy a Szombathelyi Állatkórház.

Előbbit nem igen ismerem, az Állatkórházba szoktam vinni a nyuszit, cicát.

10.000alatt nem fogsz találni, főleg nőstény cica esetében, ami több macera mint a kandúrnál, konkrét műtétről van szó!

30.000 körül mozoghat az ár.

Kandúrt is , bak nyuszit is 18.000körül ivartalanítanak, de meg kell kérdezni.


10.000-ért nem találsz dokit, aki meg annyiért elvállalja, az olyan munkát is végez !

Ébresztő!

2018. okt. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sárvár! Vetalitas állatorvosi rendelő. Nagyon hozzaerto a doki, és nem horroraron dolgoznak.


A Szombathelyi állatkórház iszonyatosan leadta a színvonalat és a gatyát is leakasztjak rólad. Bár talán egy ivartalanítást meg képesek megcsinalni normálisan. Sok az új doki, kell nekik a kísérletezheto állatka...


Noé allatambulanciat nem ismerem személyesen, de ezerszer inkább oda, mint a híres neves "allatkorhazba".

2018. okt. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedves második. Első vagyok.

Sárvárra is vittem nyuszit . Félreértés ne essék, meg mindig ott kapja az oltásokat azért tértem az Szonbathelyre, mert ott van egzotikus kisallatra szakosodott orvos, ha beteg lenne.


A Vatelitas 8000ert ajánlotta, hogy ivartalanítja a nyuszimat. De lány cicát akkor sem fog 10.000ért, azért ennek meg van az ára.


Igazad van hogy sok az új doki szombathelyen , ezért ki is akadtam , mert nem talaltak eret a nyuszimon és nem tudtak vért venni , bár mocorgott is, de ennek ellenére rendes és képzett dokik vannak ott, akik többször is megmentették az allatkaim életét.


A Vatelitas is egy jó hely. 3hetes kismacskámat infúziózták egy hétig mérgezés miatt, ( nem is tudom hogy tudta a csajszi neki bekötni de nagyon hálás vagyok erte) a cica azóta is el és virul.


Mindkét hellyel meg vagyok személy szerint elégedve. De 10.000alatt a sárvári doki sem fogja megcsinálni, abban viszont igazad van, hogy lehet olcsóbb, de mégis egy konkrét műtétről van szó.

2018. okt. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!