Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Valaki magyarázza már el...

Valaki magyarázza már el hogyan képesek a macskák ekkora zajokban is aludni. Pl bömböltetem a zenét, cica bejön és úgy elalszik mintha síri csend lenne. Hogy?

Figyelt kérdés

2018. okt. 25. 16:16
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Nem tudom. Az enyém is ezt csinálja 🙂 irigylem is rendesen😂 a macskák UFOk
2018. okt. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
86%
Úgy, hogy a macskák a világon a legnemtörődömebb állatok a szarok rája után. Nem érdekli őket semmi önmagukon kívül, még a hangos zene sem.
2018. okt. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
20%
Ilyenkor érdemes megharapni a fülüket vagy a farkukat.
2018. okt. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
93%
képesek nagyon magas szinten sz@rni mindenre ami nem érdekli őket. Tanulhatnánk tőlük, sokkal elégedettebbek is :D
2018. okt. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Igen, az én cicám is, zaj ide, zaj oda, ő alszik. De abban a pillanatban, ahogy elkezdek húst vágni a konyhában, már ott is van😀🐱
2018. okt. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%

Arra reagal amire o akar.

Bonts konzervet, vagy tapot... ott terem.

2018. okt. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Metionin ***** válasza:
86%
Egyszerűen szarnak rá. Miénk is bejön, laptopról bömböl a black metal, macska odamegy és lefekszik mellé, egy idő után horkol is.
2018. okt. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon durva, hogy így ki tudják zárni. A szomszédom 2 hete fúr minden reggel 6-kor, hétvégén is.. szerintem felfúrja a hűtőt a plafonra vagy nem tudom... ilyenkor nagyon szeretnék macska lenni...
2018. okt. 26. 01:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!