Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska bódítása előtt mennyive...

Macska bódítása előtt mennyivel ne adjak neki enni, illetve az alomtálcát mennyivel előtte vegyem el tőle, mert vizeletet is fognak tőle venni és kell, hogy legyen a húgyhólyagjában?

Figyelt kérdés

Vér is vizeletvizsgálat lesz, és az a baj, hogy este 6-ra megyünk, tehát így nem tudom megcsinálni, hogy éhgyomorra legyen... :/ Még nem 100 százalék, hogy lesz bódítva, csak, ha nagyon nem hagyja magát, mert iszonyat félős szegénykém. :( És akkor is csak picit lesz bódítva, azt mondta az orvos.


Előre is köszönöm!


2018. okt. 29. 00:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem max reggelit kapjon.

Igaz a mi cicusunkat altatták, de éhgyomorral vittük, akkor is hányt picit.

2018. okt. 29. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia,


köszönöm a választ!

Hú, már csak reggelit?...:O :/ Jaj, nagyon félek alapból az egésztől és sajnálom őt, hogy nem elég, hogy halálra lesz rémülve, még éhes is lesz, meg pisilni sem pisilhet. :( Tudom, hogy ez az ő érdeke, csak mégis...

2018. okt. 29. 01:45
 3/7 anonim ***** válasza:
A macskák siman kibírják. Ha megeteted, akkor be fog hányi bódult állapotban az pedig nem túl szerencsés...
2018. okt. 29. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen, köszi, azt tudom... :/ Persze, nem akarom, hogy ez legyen.

Akkor a reggeli az mit jelent, mert nekem sűrűn eszik kicsiket, akkor olyan 9-10? Vagy még előbb legyen az utolsó étkezés?

2018. okt. 29. 18:01
 5/7 anonim ***** válasza:
9 óra maximum
2018. okt. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Rendben van a cicus?:)

2018. okt. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Rendben, köszi!


Köszönöm, hogy kérdezed, kedves tőled. :)

Hát, izgulunk nagyon, hogy mi lesz az eredmény...:/

Alapból jól van, hála Istennek, csak a veséjével kezd gond lenni.:( Tavalyi vérvételen derült ki.

16 éves múlt.

2018. okt. 30. 04:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!