Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicák jól elvannak egyedül,...

A cicák jól elvannak egyedül, vagy kell hozzájuk egy kis játszótárs is?

Figyelt kérdés

3 macskánk van itthon és ha elköltözök, az egyiküket szeretném elvinni magammal. Viszont a szóban forgó cica más cicákkal nem igazán jön ki, itthon is ha a másik 2 játszani akar vele, elkezd rájuk fújni meg elszalad.

Viszont attól félek, ha elköltözök és őt is elviszem, amikor nem leszek otthon, ő magányos lesz egyedül és talán vinnem kéne mellé egy kis társat. De mi van, ha a másik macskával se fog jól kijönni? És akkor a másik cica nem tud majd senkivel se játszani nap közben..


2018. okt. 29. 23:17
 1/3 anonim ***** válasza:
92%

Tapasztalatom szerint jol elvannak. A mi cicank teljesen egyedul volt es napkozben mindenki dolgozott. Kiderult napkozben szinte vegig aludt es amikor otthon voltunk, akkor volt aktiv. Azert, jo ha van neki valamikaparofaja (kulonben a butort fogja annak hasznalni), kosara, kis macskajatekai (pl spargara felkotott es fellogatott papirgalacsin, pinponglabda, mueger stb.), amikkel egyedul es napkozben is el tud jatszani.

Amikor hazamesz akkor foglalkozz vele.

2018. okt. 30. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😊
2018. okt. 30. 10:48
 3/3 anonim ***** válasza:

nála is hasonló a dilemma...

az én macskám évek ota egyedül van bár ettől függetlenül nagyon magányosnak tűnik, sokszor ül és bambul maga elé akár bent akár a kertben... viszont sajnos elég területféltő természete van. sokszor gondoltma rá h kéne neki egy kis cuki cicalány (himeket meg se probálnám) de félek, h csak a verekedés lesz belőle, és ha meg már itt van a másik macska nem tehetem ki mert a macskám nem csipi... :) én egyelőre az egyedüllétre szavaztam mert ha meg a másik amcskát nem szereti még idegesiti is a nap 24 orájába őt...

2018. okt. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!